موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/43293 :کد

0

وحدت اصول‌گرایان در ۲۰ استان قطعی شد

  چهارشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۴ — ۲۲:۵۴
تعداد بازدید : ۳۸۴   
 تحلیل ایران -وحدت اصول‌گرایان در ۲۰ استان قطعی شد

نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر این که مسئله وحدت اصول‌گرایان در ۲۰ استان کشور مشخص شده است، گفت: در ۱۰ استان باقی‌مانده جهت وصول وحدت در حال تلاش هستیم.

نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر این که مسئله وحدت اصول‌گرایان در ۲۰ استان کشور مشخص شده است، گفت: در ۱۰ استان باقی‌مانده جهت وصول وحدت در حال تلاش هستیم.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار خبرگزاری تسنیم، اسدالله بادامچیان نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) در نشست کانون انتخابات حزب موتلفه اسلامی که در مجتمع فرهنگی شهدای موتلفه برگزار شد، با اشاره به اهمیت انتخابات‌های پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که قرار است هفتم اسفند ماه برگزار شود، اظهار داشت: انتخابات‌های امسال نسبت به انتخابات‌های گذشته از حساسیت‌ بیشتری برخوردار است. استکبار جهانی و برخی عناصر مسئله‌دار داخلی از سال‌ها قبل برای انتخابات خبرگان برنامه‌ریزی کردند.

 

وی ادامه داد: این افراد می‌دانند که از عهده کسب اکثریت مجلس خبرگان بر نمی‌آیند، بنابراین به دنبال ایجاد نقطه نفوذ در مجلس خبرگان هستند تا نفوذی‌هایی را به این مجلس بفرستند که به اصطلاح خودشان مهره‌های سفید بوده و غیر قابل رد کردن از سوی شورای نگهبان باشند.

بادامچیان تاکید کرد: ما باید مراقب نفوذ، نفوذی‌ها باشیم. آنهایی که سعی دارند با ورود به مجلسین فتنه ایجاد کنند.

 

رئیس ستاد انتخابات مجلس خبرگان جامعه مدرسین با اشاره به فعالیت‌های این ستاد گفت: مرکز این ستاد در قم و جامعه مدرسین و شعبه آن در جامعه مبارز تهران قرار دارد. به مسئولین احزاب اعلام کرده‌ایم تا در انتخابات از فهرست‌های جامعه روحانیت و جامعه مدرسین حمایت و به آنها رای دهند و اجازه ورود نفوذی‌ها را ندهد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به هم‌گرایی اصول‌گرایان اشاره کرد و گفت: در 26 استان کشور از طرف ائمه جماعات و یا روحانیون یک روحانی مسئول هم‌گرایی اصول‌گرایان در آن استان شده و این فرد باید با تجمیع همه اصول‌گرایان و ارزش‌گرایان در بحث هم‌گرایی این جریان کمک کند.

 

بادامچیان افزود: در 20 استان کشور مسئله وحدت اصول‌گرایان تحقق پیدا کرده و 10 استان باقی‌مانده در جهت وحدت تلاش می‌کنیم.

 

عضو شورای مرکزی ائتلاف اصول‌گرایان تصریح کرد: برخی‌ها تمایل نداشتند محوریت جامعه مدرسین حوزه علیمه قم و جامعه روحانیت مبارز را بپذیرند، بر همین اساس جامعه مدرسین وارد عرصه انتخابات مجلس نشد و جامعه روحانیت مبارز در این خصوص تلاش می‌کند و براساس این راهبرد همه دوستان اصول‌گرا در شورای ائتلاف مرکزی اصول‌گرایان که شامل 22 نفر از دبیران کل احزاب و تشکل‌های اصول‌گرا با محوریت آیت الله موحدی کرمانی در محل جامعه روحانیت مبارز گردهم می‌آیند.

 

وی در پایان با تاکید بر این که در انتخابات باید با تمام وجود تلاش کنیم تا انشا الله در 8 اسفند لبخند بر لبنان مقام معظم رهبری بنشیند گفت: حزب موتلفه اسلامی لیست 21 نفره خود را جهت حضور در لیست نهایی ائتلاف اصول‌گرایان ارسال کرده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :