موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/43350 :کد

0

حامیان خروج انگلیس از اتحادیه اروپا برنده خواهند شد

  پنجشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۶:۰۷
تعداد بازدید : ۳۶۶   
 تحلیل ایران -حامیان خروج انگلیس از اتحادیه اروپا برنده خواهند شد

یکی از سیاستمداران حزب محافظه کار انگلیس خروج کشورش از اتحادیه اروپا را همراه با مزایای زیادی دانسته و تصریح کرد که حامیان خروج انگلیس از این اتحادیه در همه پرسی پیروز خواهند شد.

یکی از سیاستمداران حزب محافظه کار انگلیس خروج کشورش از اتحادیه اروپا را همراه با مزایای زیادی دانسته و تصریح کرد که حامیان خروج انگلیس از این اتحادیه در همه پرسی پیروز خواهند شد.


به گزارش تحلیل ایران، "جان ردوود"، وزیر سابق کابینه انگلیس و از سیاستمداران حزب محافظه کار این کشور در گفتگو با روزنامه اتریشی "دی پرسه" با تاکید بر لزوم خروج انگلیس ازاتحادیه اروپا درباره دلیل آن گفت: به این ترتیب ما آزاد هستیم خودمان حکومت کنیم، پول هایمان را پس بگیریم، ما ثروتمند تر می شویم و می توانیم از مرزهایمان حفاظت کنیم. چگونه ما می توانیم یک دموکراسی باشیم زمانی که ملت ما می خواهند سیاست را تغییر دهند و اتحادیه اروپا اجازه نمی دهد؟


وی در بخش دیگری از این گفتگو از دست رفتن بسیاری مزایا برای انگلیس در صورت خروج از اتحادیه اروپا را دروغ ارزیابی کرده و گفت: من در این مسئله فقط امتیاز می‌بینم.

این سیاستدار انگلیسی در ادامه گفت: تا زمانی که ما عضو اتحادیه اروپا هستیم باید شهروندان اروپایی را نسبت به دیگر شهروندان ترجیح دهیم. دولت فعلی از جمله انتخاب شده است تا شمار مهاجران را کاهش دهد و این مسئله به دلیل عضویت ما در اتحادیه اروپا مقدور نیست.


وی در ادامه با تاکید بر اینکه این ما نیستیم که خود را تغییر داده ایم بلکه اروپا عوض شده است گفت: اتحادیه اروپا نقاب را از چهره خود برداشته است و ما امروز می بینیم که در این پروژه مسئله یک بازار مشترک مطرح نیست بلکه موضوع تشکیل یک دولت مطرح است.


این سیاستمدار محافظه کار انگلیسی در ادامه تصریح کرد: مسائل تنها در سطح ملی می توانند حل شوند. ما همچنین این مسئله را در اتحادیه اروپا می بینیم. در حالی که در اروپا درباره هماهنگی ( در حل بحران پناهندگان) صحبت می شود ما دوباره شاهد تاسیس مرزهای ملی هستیم.

وی در ادامه خروج از اتحادیه اروپا را امکان پذیر دانسته و گفت: بدون ما برای دیگر اعضای اتحادیه اروپا تشکیل یک اتحادیه سیاسی مطلوب از نظر آن ها ساده تر می شود.


این سیاستمدار محافظه کار انگلیسی همچنین گفت: ما با خروج از اتحادیه اروپا خدمتی را به این اتحادیه ارائه می دهیم چرا که دیگر بر سر راه اجرای یک اتحادیه سیاسی قرار نداریم.

ردوود همچنین گفت من انتظار یک توافق در این باره در نشست اتحادیه اروپا در ماه فوریه و یک همه پرسی در پایان ماه ژوئن را دارم. حامیان خروج انگلیس از اتحادیه اروپا برنده خواهند شد. این ادعای ما بسیار قوی است.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :