موضوعات ‌مرتبط: سیاسی امنیتی و دفاعی

a/43763 :کد

0

سپاه پاسداران اجازه نفوذ به دشمنان را نخواهد داد

  شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۳:۵۴
تعداد بازدید : ۵۱۰   
 تحلیل ایران -سپاه پاسداران اجازه نفوذ به دشمنان را نخواهد داد

فرمانده نیروی هوا و فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: سپاه پاسداران با بصیرت و قدرت ایستاده و اجازه نفوذ به دشمنان را نخواهد داد.

فرمانده نیروی هوا و فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: سپاه پاسداران با بصیرت و قدرت ایستاده و اجازه نفوذ به دشمنان را نخواهد داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار سرتیپ امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوا و فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم یادواره شهدا و تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم منطقه 9 تهران که در دانشگاه شهید ستاری برگزار شد گفت: در دهه دوم و سوم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ابهام و دغدغه جدی تعداد از مسئولین، فرماندهان و دلسوزان انقلاب اسلامی این بود که سرنوشت انقلاب چه خواهد شد. نسل جدیدی که به روی کار می‌آیند این‌هایی که نه انقلاب و نه هشت سال دفاع مقدس را دیده‌اند این‌ها با انقلاب چه خواهند کرد این دغدغه خیلی از مسئولین بود که در آن دوره چندین بار از مقام معظم رهبری شنیدیم که نسل جدید جوانان امروز اگر جوانان دوران انقلاب بهتر نباشند کمتر نیستند ولی امروز با حوادثی که پیرامون منطقه رخ می‌دهد این را می‌توانیم یقین بدانیم که حضور جوانان ما در عرصه‌های دفاع از حریم انقلاب اسلامی بسیار مشهود است.

 
وی به نقل از فرمانده سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در ارتباط با شهید محمدخانی معروف به حاج عمار من با فرماندهان زیادی در عرصه‌های جنگ و دفاع از حریم انقلاب بوده و کسب تجربه کرده‌ام ولی حاج عمار معروف به شهید محمدخانی با همه آن‌ها متفاوت بوده است و جسارت و شجاعت و تدبیر و نظم و مدیریت آن شهید مثال زدنی است
 
فرمانده هوا و فضا سپاه پاسداران اظهار داشت: حوا نان امروز ما جلو افتاده‌اند ما امروز در هر یگانی که سرکشی می‌کنیم به این جوانان سر و کار داریم و این را مشاهده می‌کنیم که همه عشقشان برای دفاع از انقلاب و ولایت است و آن چه که در وصیت این شهدا می‌خوانیم با شهدای دهه 60 هیچ فرقی نکرده‌اند و در وصیت‌نامه این شهدا دو ارزش دفاع جانانه از انقلاب اسلامی و تبعیت از مقام معظم رهبری را می‌بینیم.
 
وی با اشاره به این نکته که آیا دشمن ما دست از دشمنی و دخالت در امور کشور برداشته است اظهار داشت: این‌گونه نیست که دشمنان بعد از پایان مذاکرات با کشور عزیزمان کاری نداشته باشند آن گونه که دشمنان به سرکردگی آمریکا بارها و بارها مطرح کرده‌اند گزینه‌ها همیشه روی میز است و واقعاً همین طور است البته این جمله مفهومش این نیست که آن‌ها در ابعاد نظامی با ما سر و کار دارند آن‌ها علاوه بر حوزه نظامی و جنگ در حوزه ناامن سازی کشور در حوزه جنگ نرم ، فرهنگی ، اقتصادی و جنگ اطلاعاتی ابعاد مورد نظر آن‌ها است و آن‌ها با اصل نظام و انقلاب ما مشکل دارند و مشکل آن‌ها هسته‌ای نیست.
 
سرتیپ حاجی‌زاده افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری که بارها و بارها قبل از شروع مذاکرات فرموده‌اند که مشکل آن‌ها هسته‌ای نیست و بعد از ابعاد هسته‌ای به سراغ موشک‌های ما می‌آیند که چنان که آمدند و این دومین پیش‌بینی مقام معظم رهبری بود و بعد  می‌بینید ما را تروریست مطرح می‌کند و مسائل دموکراتیک، و مذاکرات را مطرح می‌کنند و چنان که می‌بینیم این‌گونه شد.
 
وی ادامه داد: ما اگر به دنبال دنیا و آخرت هستیم باید از مقام معظم رهبری انقلاب تبعیت کنیم ورای غیر از این نداریم آن‌ها به رئیس‌جمهور منتخب مردم مصر که کمپ دیوید را پذیرفت و با آمریکا ارتباط داشت و هر آن چه که آن‌ها خواستند پذیرفت رحم نکردند و هر روز حکمی علیه او می‌دادند.
 
وی با اشاره به این نکته که آن‌ها به کمتر از نابودی انقلاب و نظام ما قائل نیستند گفت: ما باید عزتمندانه در مقابل آن‌ها بیا ستیم و با کوتاه آمدن و توقف هیچ‌چیزی درست نخواهد شد امروز موضوع تحریم موشکی را مطرح می‌کنند و انتظار دارند که سپاه و نظام عقب‌نشینی کنند ولی برخورد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با این موضوع قطعاً تهاجمی خواهد بود.
 
سرتیپ حاجی‌زاده ادامه داد: ما فعالیت خودمان را مضاعف کردیم و این خواسته آمریکایی‌ها در داخل کشور نتیجه عکس داده است و آن‌هایی که متوجه این قضیه نبودند امروز متوجه این قضیه شده‌اند و باید با تحرک بیشتر نسبت به گذشته فعالیت کرد و ما به هیچ‌وجه به آمریکایی‌ها اعتماد نداریم و هیچ‌گاه با آمریکایی‌ها رابطه نخواهیم داشت.
 
وی با اشاره به وصیت امام بزرگوار که رابطه ایران و آمریکا را رابطه گرگ و میش می‌دانستند اظهار داشت: ما این نکته را حلق‌آویز گوشمان کردیم و به هیچ‌وجه اجازه  برقراری این ارتباط را نخواهیم داد دست‌نشانده‌های آمریکا با پول‌های کثیف سعودی و  کشورهای متجاوز منطقه تلاش می‌کنند که منطقه را به هم بریزند و به دنبال ناامن کردن کشور ما هستند و فعالیت‌هایی در نقاط مرزی کشور دارند ولی من به شما این قول را می‌دهم که آن‌ها  چه در حوزه نظامی و چه در حوزه ناامن سازی هیچ کاری از پیش نخواهند برد .
 
سرتیپ حاجی‌زاده ادامه داد: آن چه که موجب نگرانی مردم و انقلاب و رهبری و خانواده‌های شهدا شده است در حوزه نفوذ است که به شدت فعال هستند و بر روی برخی از مسئولین کار می‌کنند و ما نگران این موضوع هستیم و انشالله پاسخ این را شما امت حزب‌الله باید با قدرت و حضور فعال در انتخابات آتی بدهید و نیروهایی انقلابی و مسئولینی برومند در انتخابات مجلس و خبرگان رهبری انتخاب کنید. که نیروهای انقلابی هستند که می‌توانند از این انقلاب دفاع کنند ما فعلاً در حال صبر انقلابی هستیم و اقداماتی را که گوشه و کنار این  و بوم در حال انجام است را رصد می‌کنیم ولی آستانه صبری داریم و صبورانه با مسائل برخورد می‌کنیم  ولی آن چه که به اساس انقلاب و نظام برخورد کند قطعاً عکس‌العمل ما محافظه‌کارانه نخواهد بود.
 
وی ادامه داد: ما باید پشت سر مقام معظم رهبری محکم بیا ستیم و از این انقلاب، انقلابی دفاع کنیم و افرادی که با ساده‌لوحی به دنبال حل مسائل و مشکلات ما در خارج از مرزهای ما هستند نصیحت می‌کنیم که این را ابزار نفوذ خودشان قرار ندهند من به شما این قول را می‌دهم که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به وظیفه خود آشنا است و با بصیرت و قدرت ایستاده است و اجازه عمل را به آن‌ها نخواهد داد.
 

فرمانده نیروی هوا و فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: از شما امت حزب‌الله خواسته‌ام این است که همگی دست به دست هم داده و با انسجام خود وحدت و یکپارچگی را حفظ کنید که با این انسجام دشمن کاری از دستش برنمی‌آید امروز از هر روزی قوی‌تریم و این حرکت به صورت تصاعدی از روز پایان جنگ تا به امروز ادامه دارد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :