موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/43883 :کد

0

تشکیل کمیته‌ای برای تعیین لیست شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان

  شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۱:۳۶
تعداد بازدید : ۳۴۳   
 تحلیل ایران -تشکیل کمیته‌ای برای تعیین لیست شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی از تشکیل کمیته‌ای برای تعیین لیست شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان خبر داد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی از تشکیل کمیته‌ای برای تعیین لیست شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان خبر داد.
 

به گزارش تحلیل ایران ؛محمدنبی حبیبی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره وضعیت کنونی ائتلاف اصولگرایان در آستانه برگزاری انتخابات مجلس دهم اظهار داشت: ائتلاف اصولگرایان در وضعیت مطلوبی قرار دارد و با برگزاری هر جلسه‌ پیشرفت‌های جدیدی حاصل می‌شود.

وی با بیان اینکه لیست نهایی از سوی شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان تعیین می‌شود، ادامه داد: برای تعیین لیست نهایی شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان اقدامات کارشناسی از سوی کمیته‌ای انجام می‌شود، این کمیته نتیجه کار کارشناسی را در شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان مطرح می‌کند که همان لیست 30 نفره شورای مرکزی اصولگرایان است.

دبیرکل حزب موتلفه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان تاکنون درباره چند نفر برای نتیجه نهایی رسیده است، گفت: در حال حاضر نمی‌توان به اعداد تکیه کرد اما تمامی اسامی در حال بررسی است.

حبیبی در پاسخ به سوالی درباره حضور علی لاریجانی در فهرست اصولگرایی اظهارداشت: بعید می‌دانم لاریجانی برای انتخابات لیست جداگانه بدهد، وی بارها تاکید کرده‌ که اصولگراست و از حرکت‌هایی که جامعه روحانیت مبارز انجام می‌دهد، اعلام پشتیبانی کرده است.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :