موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/43903 :کد

0

از همه گروه‌ها به اندازه کافی کاندیدای تأیید صلاحیت شده وجود

  شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۷:۴۵
تعداد بازدید : ۴۵۳   
 تحلیل ایران -از همه گروه‌ها به اندازه کافی کاندیدای تأیید صلاحیت شده وجود

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: آنطور که به من اطلاع داده‌اند، در حال حاضر اصلاح‌طلبان۲/۵، اصولگرایان سه و مستقل‌ها سه برابر کرسی‌های مجلس نامزد دارند.

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه الان به اندازه کافی از همه گروه‌ها کاندیدای تأیید صلاحیت شده وجود دارد، اظهار کرد: آنطور که به من اطلاع داده‌اند، در حال حاضر اصلاح‌طلبان2/5، اصولگرایان سه و مستقل‌ها سه برابر کرسی‌های مجلس نامزد دارند.


به گزارش تحلیل ایران ، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشست خبری که صبح امروز پس از جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد در مورد اینکه آیا در جلسه امروز بحثی درباره رد صلاحیت‌ شده‌ها مطرح شد، اظهار کرد: در جلسه امروز هیچ بحثی در این رابطه مطرح نشد.

 

وی با بیان اینکه اطلاع دقیقی از استدلال هیأت‌های نظارت برای رد صلاحیت شده‌ها در اختیار ندارد،‌ افزود: نمی‌توانم اظهار نظری در این رابطه داشته باشم .

 

رضایی در پاسخ به این پرسش که آیا در شرایط موجود پیش‌بینی می‌کنید که رقابتی در فضای انتخابات وجود داشته باشد یا خیر با تأکید بر اینکه الان به اندازه کافی از همه گروه‌ها کاندیدای حائز صلاحیت وجود دارد، گفت: آنطور که به من اطلاع داده‌اند در حال حاضر اصلاح‌طلبان دو و نیم برابر، اصولگرایان سه و مستقل‌ها سه برابر کرسی‌های مجلس نامزد دارند.

 منبع : ایسنا

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :