موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/43908 :کد

0

کاندیداها و هوادارانشان از تخریب یکدیگر اجتناب کنند

  شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۲:۵۱
تعداد بازدید : ۳۱۶   
 تحلیل ایران -کاندیداها و هوادارانشان از تخریب یکدیگر اجتناب کنند

یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس شورای اسلامی رعایت نشدن اخلاق در رقابت‌های انتخاباتی را به «ترور سیاسی» کاندیداها و رقبا تعبیر کرد و خطاب به کاندیداها و هواداران آنان خواست تا به جد...

یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس شورای اسلامی رعایت نشدن اخلاق در رقابت‌های انتخاباتی را به «ترور سیاسی» کاندیداها و رقبا تعبیر کرد و خطاب به کاندیداها و هواداران آنان خواست تا به جد از تهمت، تخریب و تحریف یکدیگر اجتناب کنند.


الله‌وردی دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، گفت: متاسفانه با جدی‌تر شدن رقابت‌های انتخاباتی اقدامات غیراخلاقی و غلط مثل انتشار عکس همراه با متن تحریف شده از کاندیداهای مجلس نیز زیاد شده است.

 

وی این قبیل رفتارها را غیراخلاقی، غیر عرفی و غیرانسانی دانست و خواستار پیگیری قانونی هیات‌های نظارت و اجرایی و ممانعت دستگاه‌ها مسئول از ادامه رقابت‌های انتخاباتی کاندیداهای مجرم شد.

 

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند طولانی شناسایی و برخورد با متخلفان، گفت: اگر دستگاه‌های ناظر بخواهند با تخلفات کاندیداها و هواداران‌شان برخورد قانونی کنند باید تمام وقت و انرژی خود را صرف حاشیه‌های به وجود آمده کنند. گذشته از آن نتایج کار آنها نیز به دلیل بروکراسی اداری، ماهها بعد از مشخص شدن نتایج انتخابات اعلام می شود که به هیچ دردی نمی‌خورد.

 

این عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس شورای اسلامی در پیشنهادی خواستار نظارت هیات‌های نظارت و اجرایی بر شرط التزام عملی کاندیداها به اصول و احکام اسلامی شد و افزود: مسئولان برگزاری انتخابات می‌توانند شرط التزام عملی کاندیداها به احکام اسلام در طول روند انتخابات نظارت کرده و هر جا خلاف آن را مشاهده کردند از ادامه رقابت‌های انتخاباتی کاندیداهای مجرم جلوگیری کنند.

 

دهقانی متذکر شد: فرد مسلمان هرگز نباید با تهمت، فریب، تخریب و تحریف رقبای خود را پیروز رقابت‌های سیاسی کند. ترور شخصیتی و اخلاقی کاندیداها از ترور فیزیکی آنها بدتر است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :