موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فضای مجازی

a/44037 :کد

0

همه اطلاعاتتان در اختیار فیسبوک قرار می گیرد!

  شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ — ۲۳:۵۳
تعداد بازدید : ۳۴۸   
 تحلیل ایران -همه اطلاعاتتان در اختیار فیسبوک قرار می گیرد!

مراقب اطلاعات شخصی تان باشید چرا که واتس اپ همه اطلاعات کاربران را در اختیار فیسبوک می‌گذارد.

مراقب اطلاعات شخصی تان باشید چرا که واتس اپ همه اطلاعات کاربران را در اختیار فیسبوک می‌گذارد.

 

به گزارش تحلیل ایران، در سال 2014 بود که فیس‌بوک، اپلیکیشن واتس‌اپ را خریداری کرد. از آن سال تا کنون ارتباط خاصی بین این دو شرکت دیده نشده است. اما اخیرا دولوپرها از امکانی در ورژن بتای این اپلیکیشن خبر داده‌اند که به کاربران این امکان را می‌دهد تا اطلاعات خود را از واتس اپ به فیس‌بوک ارسال کنند. 
 
دولوپری به نام Javier Santos اخیرا در نسخه بتای واتس‌اپ که برای دولوپرها و برای تست و آزمایش منتشر می‌شود، متوجه یک قابلیت و گزینه جدید شده و همان طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، امکان اشتراک اطلاعات کاربران به اکانت فیس‌بوک را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. در توضیحات این گزینه آمده است که با این کار، تجربه کار با فیس‌بوک برای کاربر بهتر می‌شود.
 
هنوز دلیل مشخصی برای ارایه چنین گزینه‌ای وجود ندارد اما احتمال می‌رود با توجه به رابگان شدن اپلیکیشن واتس‌اپ و توقف نمایش تبلیغات در اپلیکیشن، فیس‌بوک به این فکر افتاده است که با جمع‌آوری اطلاعات کاربران، تبلیغات هدف‌مندی را برای آن‌ها در فیس‌بوک نمایش دهد. احتمال دیگر این است که با این کار، دوستان خود را راحت‌تر در شبکه اجتماعی پیدا می‌کنید و به همین دلیل بیشتر وارد حساب فیس‌بوک خود شده و این خود یعنی کاربر و ترافیک بیشتر برای فیس‌بوک.
 
منبع: باشگاه خبرنگاران
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :