موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/44083 :کد

0

ترامپ: آمریکا باید میز مذاکره با ایران را ترک می‌کرد

  یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۵:۰۷
تعداد بازدید : ۳۳۳   
 تحلیل ایران -ترامپ: آمریکا باید میز مذاکره با ایران را ترک می‌کرد

نامزد جنجالی و پرحاشیه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در اظهار نظری گفت که واشنگتن ۴ سال پیش باید از ایران می‌خواست که زندانی‌ها را آزاد نکند و اگر پاسخ منفی بود میز مذاکره را ترک می‌کرد.

 

نامزد جنجالی و پرحاشیه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در اظهار نظری گفت که واشنگتن 4 سال پیش باید از ایران می‌خواست که زندانی‌ها را آزاد نکند و اگر پاسخ منفی بود میز مذاکره را ترک می‌کرد.


 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از هیل، دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه و جنجالی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در یک همایش انتخاباتی مجددا به موضوع توافق هسته‌ای با ایران اشاره کرد و گفت: ما باید با همان روشی که من برای مصاحبه با فاکس نیوز استفاده کردم با ایران مذاکره می‌کردیم. 


ترامپ در ایالت آیوا گفت: شما باید 4 سال پیش که ایران شهروندان ما را زندانی کرد می‌رفتید و می‌گفتید که شهروندان ما را آزاد کنید. اگر آنها(ایرانیها) می‌گفتند "نه" باید میز مذاکره را ترک می‌کردید. ترک مذاکره هیچ مشکلی برای ما ایجاد نمی‌کرد. همانطور که من مناظره هفته قبل در فاکس نیوز را ترک کردم!


ترامپ هفته گذشته مصاحبه خود با شبکه فاکس نیوز را تحریم کرد و گفت دیگر حاضر نیست با این شبکه مصاحبه کند. وی در حالی که نمی‌توانست عصبانیت خود را از این شبکه تلویزیونی آمریکایی پنهان کند، گفت: من در آینده شاید با این شبکه مصاحبه کنم ولی در حال حاضر دوست ندارم مبارزات انتخاباتی ام از این شبکه پخش شود.


بر اساس نظرسنجی ها دونالد ترامپ نامزد انتخاباتی حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 نسبت به رقبای خود از بخت بیشتری در انتخابات ریاست جمهوری برخوردار است.


منبع: فارس

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :