موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/44111 :کد

0

وزیر کشور آلمان خواستار تسریع در حل بحران پناهندگان شد

  یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۷:۲۰
تعداد بازدید : ۳۰۲   
 تحلیل ایران -وزیر کشور آلمان خواستار تسریع در حل بحران پناهندگان شد

وزیر کشور آلمان با تاکید بر اینکه دولت باید از افزایش مجدد پناهندگان در بهار جلوگیری کند و ما زمان زیادی نداریم خواستار عجله در حل این بحران شد.

وزیر کشور آلمان با تاکید بر اینکه دولت باید از افزایش مجدد پناهندگان در بهار جلوگیری کند و ما زمان زیادی نداریم خواستار عجله در حل این بحران شد.


به گزارش تحلیل ایران، "توماس دمایزیر"، وزیر کشور آلمان با تاکید بر اینکه زمان در حال گذر است خواستار راه حل سریعی در بحران پناهندگان شد.

وی که در گفتگو با هفته نامه "اشپیگل" سخن می گفت تصریح کرد که دولت آلمان هفته های کمی فرصت دارد تا بحران پناهندگان را حل کند. زمان می گذرد. ما می خواهیم تا بهار این مسئله روشن شود.


وزیر کشور آلمان تصریح کرد: دولت آلمان باید در هر صورت از این مسئله جلوگیری کند که هجوم پناهندگان در بهار دوباره افزایش یابد. کاهش شمار پناهندگان در ژانویه به طور عمده به شرایط آب و هوا مربوط می شود.

به گفته وی تا به حال در سال جاری میلادی به صورت متوسط حدود 2000 پناهنده در هر روز به آلمان آمده اند که اگر در کل سال این گونه باشد رقم بالایی است.


وی همچنین از ترکیه درخواست کرد که مرزهای خود را شدیتر حفاظت کند.

"دمایزیر" همزمان انتقاد شدیدی به تهدید حزب سوسیال مسیحی در ارتباط با بحران پناهندگان وارد کرد و آن را سازنده ندانسته و گفت بهتر است که ما درباره مسائل بین خودمان صحبت کنیم و مسائل را مشترکا حل کنیم.


حزب سوسیال مسیحی آلمان طی نامه ای از دولت خواسته است که سیاست های خود در قبال پناهندگان را تغییر دهد و تهدید کرده که در غیر این صورت به دادگاه فدرال قانون اساسی آلمان شکایت می کند.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :