موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/44326 :کد

0

لیست ائتلاف اصولگرایان فارس نیمه بهمن اعلام می شود

  یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۷:۰۶
تعداد بازدید : ۲۹۴   
 تحلیل ایران -لیست ائتلاف اصولگرایان فارس نیمه بهمن اعلام می شود

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان فارس گفت: ۱۰ نفر به مرحله پایانی انتخاب لیست اصولگرایان شیراز رسیده اند که تا نیمه بهمن ماه لیست استان فارس اعلام می شود.

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان فارس گفت: ۱۰ نفر به مرحله پایانی انتخاب لیست اصولگرایان شیراز رسیده اند که تا نیمه بهمن ماه لیست استان فارس اعلام می شود.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار مهر، مجید فروردین بعد از ظهر یکشنبه در نشست خبری وضعیت اصولگرایان فارس در انتخابات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در شهرستانها حدود ۸۰ نفر و در شهر شیراز حدود ۲۰ نفر برای حضور در لیست ائتلاف اصولگرایان در نظر گرفته شده بود.

 

وی تصریح کرد: طی تحقیقات و بررسی های انجام شده در حال حاضر ۱۰ نفر برای حضور در لیست شهر شیراز باقی مانده اند که نتیجه نهایی بررسی ها نیمه بهمن ماه اعلام می شود.

 

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان فارس در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر، مبنی بر وضعیت کاندیداهایی که از شهرهای مختلف برای حضور در لیست به شیراز آمده اند، گفت: به هرحال لیست اصولگرایان ۴ نفر است و برخی از این دوستان اعلام کردند که اگر در لیست قرار نگیرند انصراف می دهند.

 

فروردین تاکید کرد: امیدوارم این افرادیکه در لیست قرار نمی گیرند بر حرف خود بمانند و انصراف دهند و یا اینکه به گونه ای رفتار نکنند که به رای اعضای حاضر در لیست لطمه وارد شود.

 

وی در پاسخ به سئوال دیگری در خصوص وجود اختلاف در اصولگرایان نیز گفت: اختلافی وجود نداد زمانیکه چند نفر در کنار یکدیگر قرار بگیرند نظرهای متفاوت ایجاد می شود که این برای پیشرفت و موفقیت مناسب است.

 

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان فارس در پاسخ به سئوال دیگری در خصوص رد صلاحیت های اصلاح طلبان و شانس بیشتر اصولگرایان در فارس، گفت: چنین موضوعی را قبول ندارم همچنان نفرات دارای رای اصلاح طلبان در بسیاری از شهرستانها حضور دارند و در شیراز نیز اصلاح طلبان دارای نفرات اصلی هستند.

 

فروردین یادآور شد: این حضور باید باعث رونق بخشی به انتخابات شود تا شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای باشیم.

 

وی تاکید کرد: از اصولگرایان نیز خیلی از افراد با عدم احراز مواجه شده اند اما به دلیل پایبند بودن به قانون اعتراض خود را در رسانه ها مطرح نکردند و راه قانونی را پیش گرفتند.

 

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان فارس در پاسخ به سئوال دیگری در خصوص عدم نتیجه گیری برای انتخاب اعضای ائتلاف اصولگرایان نیز گفت: در مراحل پایانی اگر نتیجه مثبت به دست نیامد با رای گیری اعضا را انتخاب خواهیم کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :