موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/44383 :کد

0

شهدای مدافع حرم برای دنیای اسلام آبرو خریدند

  یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ — ۲۲:۴۱
تعداد بازدید : ۲۰۹   
 تحلیل ایران -شهدای مدافع حرم برای دنیای اسلام آبرو خریدند

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: شهدای مدافع حرم با فداکاری خود برای دنیای اسلام آبرو خریدند.

 

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: شهدای مدافع حرم با فداکاری خود برای دنیای اسلام آبرو خریدند.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار حسین محبی امشب در یادواره شهدای شهرستان مهدی‌شهر اظهار داشت: واژه انقلاب به معنای دگرگونی و حرکت بوده و هر موجودی که دارای حرکت و تحرک باشد، موجودی زنده است و به همین ترتیب، انقلاب اسلامی نیز همواره زنده بوده و به حیات خود ادامه می‌دهد.

 

وی گفت: همواره نسبت به موجود زنده، دشمنی و توطئه‌چینی انجام می‌شود، این موجود زنده به مراقبت و حراست نیاز دارد و حتی به سبب مشخصه حیات می‌تواند آسیب‌پذیر و شکست‌پذیر باشد و از این‌رو انقلاب اسلامی نیز همه این مشخصه‌ها را در خود دارد.

 

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: همه انقلاب‌ها به نوعی اینگونه هستند و اگر روزی در حرکت‌های دشمن شاهد توطئه‌چینی و دسیسه نبودیم، باید بدانیم که انقلاب در راه نابودی پیش می‌رود و هر انقلابی که زنده نباشد، به سرعت به تاریخ خواهد پیوست.

 

محبی گفت: انقلاب اسلامی زنده است و از بسیاری از انقلاب‌ها دارای حیات‌ قوی‌تر، عالی‌تر و شدیدتر بوده و در بررسی انقلاب‌های جهان شاهد ضعف آنها در مشخصه حیات هستیم؛ در حالی که انقلاب اسلامی دارای قدرت بالایی در این بخش است.

 

وی گفت:‌ انقلاب اسلامی امروز در عالی‌ترین مرتبه حیات قرار دارد و این امر را می‌توان از حرکت رو به‌ جلوی آن متوجه شد و همچنین ورود دشمنان ابرقدرت برای مبارزه با انقلاب نشان می‌دهد که این انقلاب چگونه به راه خود ادامه می‌دهد.

 

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران تصریح کرد: تأثیرگذاری انقلاب اسلامی در همه معادلات جهانی، در همه نقاط عالم و نیز حضور در کشورهای مختلف دنیا امروز نشان می‌دهد که انقلاب خمینی کبیر زنده بوده و به راه خود ادامه می‌دهد.

 

محبی گفت: در نیجریه قبل از انقلاب اسلامی حتی یک نفر هم شیعه نبود اما امروز شاهد وجود 10 میلیون نفر شیعه در این کشور هستیم و این نشان می‌دهد انقلاب اسلامی به خوبی صادر شده است.

 

وی افزود: حضور و تأثیرگذاری انقلاب اسلامی در یمن، سوریه، فلسطین، لبنان و عراق نشان می‌دهد که هیچ انقلابی به اندازه انقلاب مردم ایران زنده نیست و این انقلاب عالی‌ترین مراحل خود را طی می‌کند.

 

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران اضافه کرد: دشمن امروز علیه انقلاب اسلامی توطئه می‌کند چرا که حیات آن آنقدر شدید و قوی است، که نمی‌تواند نفوذ جلوی آن را بگیرد و هیچ کشوری به تنهایی نمی‌تواند مقابل اندیشه‌های ناب انقلاب ایستادگی کند.

 

محبی با بیان اینکه مقابله با انقلاب در ذهن کشورها نیز به تنهایی خطور نمی‌کند، از تشکیل جبهه‌ای متحد برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: امروز احزاب مقابل انقلاب اسلامی صف‌آرایی کرده‌اند و چند کشور تشکیل دهنده این احزاب هستند.

 

وی افزود: هر حریفی که قدرتر و قوی‌تر باشد،‌ دشمن پرقدرت‌تر مقابل آن ظاهر می‌شود و هنگامی که شاهد هم‌آورد چند کشور با ایران هستیم، این نشان می‌دهد قدرت انقلاب بسیار زیاد است.

 

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت:‌ دشمن توانایی مقابله با اصل و ریشه انقلاب را ندارد و از این رو، با دستاوردهای علمی و آثار آن در بخش‌های مختلف مقابله می‌کند.

 

محبی ادامه داد: دشمن امروز مقابل قدرت نظامی حاصل از نظام اسلامی، قدرت سیاسی و تأثیرگذاری انقلاب و همچنین دستاوردهای علمی و مردمی می‌ایستد اما نمی‌تواند بر اصل و اساس انقلاب به تنهایی خدشه‌ای وارد کند.

 

وی گفت: امروز ۶ حزب مقابل انقلاباسلامی ایستاده‌اند که نخستین‌ آنها، صهیونیست و یهود است.

 

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: صهیونیست‌ها و یهودیان از صدر اسلام تاکنون به مقابله با اسلام ادامه داده‌اند و اینک نیز توطئه‌گر اصلی و طراح میدان مبارزه با انقلاب اسلامی محسوب می‌شوند.

 

محبی گفت: براساس اسناد کشف شده از سال 2003، صهیونیست‌ها علیه انقلاب اسلامی به دنبال تهیه اسنادی هستند تا بتوانند با راهبرد و کاملاً ماهرانه به مقابله با آن بپردازند.

 

وی سند تغییر اذهان در 80 صفحه را نخستین سند طراحی شده از سوی صهیونیست‌ها برای تغییر در ذهن،‌ تفکر و اندیشه مردم ایران دانست که تا سال 2023 با محوریت هسته‌ای و سایر امور پیگیری می‌شود.

 

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: صهیونیست‌ها در این سند، تلاش دارند ذهن 20 درصد مسئولان را تغییر دهند، تفکرات 20 درصد مردم را دگرگون سازند و در 60 درصد نخبگان تغییرات ذهنی ایجاد کنند.

 

محبی گفت: سند تغییر مسیر انقلاب برای جلوگیری از جهانی شدن آن نیز دومین سندی است که صهیونیست‌ها آن را تهیه کرده‌اند تا بتوانند به واسطه فعالیت‌هایی مسیر حرکت انقلاب را تغییر دهند و از الگوی شدن آن در جهان جلوگیری کنند.

 

وی از تدوین سند اصلاح حوزه‌های علمیه و مساجد از سوی صهیونیست‌ها خبر داد و گفت: صهیونیست‌ها به دنبال اصلاحات جدی در حوزه‌های علمیه و مساجد هستند تا راه کنونی آنها را تغییر دهند البته در این مسیر بسیار ماهرانه عمل می‌کنند.

 

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران حزب دوم در مقابله با انقلاب اسلامی مردم ایران را ایالت متحده آمریکا دانست و گفت:‌ آمریکایی‌ها فرماندهان عملیات هستند و طرح‌هایی را که صهیونیست برنامه‌ریزی و طراحی کرده است، اجرایی می‌کنند.

 

محبی تصریح کرد: شورای عالی امنیت آمریکا، به همراه دفتر امور ایران در دفتر ریاست جمهوری آمریکا و نیز چند اتاق فکر طراحی و اجرای عملیات علیه انقلاب اسلامی را برعهده دارند و رئیس این عملیات نیز بدون تردید رئیس جمهور آمریکا است.

 

وی گفت: اروپایی‌ها حزب سومی هستند که به مقابله با ایران اسلامی می‌پردازند و ورود به این عرصه نیز به خاطر منافع مشترکی است که با آمریکا دارند.

 

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: اروپایی‌ها در این معادله وظیفه حمایت، پشتیبانی و همراهی آمریکا در سیاست‌ها، موضع‌گیری‌ها، تأمین تسلیحات نظامی و محاصره و تحریم‌های اقتصادی را برعهده دارند.

 

محبی حاکمان برخی کشورهای اسلامی را حزب چهارمی دانست که در حال مقابله با انقلاب اسلامی هستند.

 

وی گفت: عربستان سعودی، قطر و شماری از کشورهای حوزه خلیج فارس برای حمایت‌های مالی، تأمین نیروی انسانی و همچنین مقابله اعتقادی با انقلاب اسلامی وارد میدان شده‌اند.

 

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: منافقین که البته امروز به واسطه خیانت‌های آشکار آنها دیگر نمی‌توان لقب منافق به آنها داد، حزب پنجمی هستند که در حال مقابله با انقلاب ایران بوده و به طور مشخص در میدان حضور دارند.

 

محبی اپوزیسیون داخلی را حزب ششمی دانست که امروز در حال مقابله با انقلاب اسلامی بوده و به نوعی پنج حزب دیگر کارشان وابسته به اپوزیسیون داخلی است.

 

وی افزود: اعضای اپوزیسیون داخلی ایرانی هستند اما فکر ایرانی ندارند و حتی در ظاهر مسلمان بوده اما ممکن است فکر دینی و اسلامی نداشته باشند و به هر تقدیر، امید پیروزی همه احزاب به حزب ششم است.

 

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران با جنگ احزاب روبه‌رو است اما دشمن قدرت مقابله نظامی با ما را ندارد؛ چرا که اگر می‌داشت، تردیدی نداشتیم که درنگی در حمله به ایران نمی‌کرد.

 

محبی افزود: دشمنان انقلاب اسلامی امروز راهبردهای خود را عوض کرده و با جنگ نرم وارد میدان شده‌اند و می‌خواهند با نفوذ، به اهداف خود برسند.

 

وی با تقسیم‌بندی انواع جنگ‌ها به جنگ سخت، جنگ نیمه‌سخت و جنگ نرم گفت: دشمن زمانی با ابزار و ادوات نظامی قصد داشت سرزمین ما را اشغال کند و اراده خود را از طریق فشار نظامی بر کشور تحمیل سازد که موفق نشد و این جنگ سخت است.

 

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: دشمنان در جنگ نیمه‌سخت از طریق نفوذ در دستگاه‌های امنیتی کشور حریف و تأثیرگذاری بر مسئولان، به دنبال تحمیل اراده سیاسی خود هستند و البته این جنگ گاهی با فشار سخت نیز همراه است.

 

محبی جنگ نرم را ترفندهایی برای تغییر در رویکرد و تفکرات مردم دانست و گفت: دشمن در این نوع از جنگ، برای القای افکار خود به حریف تلاش می‌کند و اگر موفق شود، برای کشور خطرات زیادی خواهد داشت.

 

منبع:خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :