موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/44519 :کد

0

طنین فریاد «مرگ بر آمریکا» در صحن علنی

  دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۰:۲۸
تعداد بازدید : ۲۹۵   
 تحلیل ایران -طنین فریاد «مرگ بر آمریکا» در صحن علنی

ملوانان نیروی دریایی سپاه پاسداران در جلسه علنی امروز مجلس مورد تقدیر قرار گرفتند.

ملوانان نیروی دریایی سپاه پاسداران در جلسه علنی امروز مجلس مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل ازخبرگزاری تسنیم، رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی صبح امروز در جلسه علنی پارلمان از نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که چندی پیش 2 شناور نیروی دریایی ارتش آمریکا را در آب‌های خلیج فارس به علت ورود به آب‌های سرزمین کشورمان بازداشت کرده بودند، تقدیر کردند.

 

در این مراسم دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دریادار دوم پاسدار علی رزمجو، ناوسالار دوم پاسدار منوچهر احمد حسینی، ناوسروان مهدی داوری و ناوبان یکم پاسدار ابراهیم ابرار در جایگاه هیئت‌رئیسه مجلس حضور یافتند و با اهدای لوح و هدیه از آنها تجلیل به عمل آمد.

 

علی لاریجانی رئیس نهاد قانون‌گذاری کشورمان در مراسم تجلیل از فرماندهان نیروی دریایی سپاه، گفت: امروز دریادار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه و همکاران شان مهمان مجلس شورای اسلامی هستند، همین عزیزان نمونه‌ای از تربیت شدگان مدرسه امام‌خمینی(ره) هستند. این عزیزان تفکر جهادی و انقلابی را زنده نگه داشتند. در عملیاتی که اخیرا داشتند، در مقابل نفوذ دزدان دریایی به آب‌های کشور اسلامی با رفتار به موقع و سنجیده خود قدرت و صلابت نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نشان دادند که همیشه چشمانی بینا برای صیانت از مرزهای آبی کشور هستند.

 

وی افزود: امروز این عزیزان به مجلس شورای اسلامی دعوت شدند تا در قبال فداکاری که داشتند و به موقع و سنجیده عمل کردند، تقدیر شایسته‌ای به عمل آید. خدمت جناب آقای فدوی و همکاران‌شان خیر مقدم عرض می‌کنم و از اقدامات آنها تشکر می‌کنم.

 

در این جلسه، دریادار فدوی نیز در سخنانی به توضیح ماوقع دستگیری متجاوزان نظامی آمریکایی پرداخت و نمایندگان مجلس نیز همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و سالروز ورود امام‌خمینی(ره) به میهن اسلامی و در جریان نطق دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شعار «مرگ بر آمریکا» و «الله‌اکبر» سر دادند.

منبع : خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :