موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/44622 :کد

0

سوشا درترکیب پرسپولیس حضور دارد

  دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۵:۵۳
تعداد بازدید : ۲۷۸   
 تحلیل ایران -سوشا درترکیب پرسپولیس حضور دارد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت سوشا مکانی در ترکیب ۱۸ نفره این تیم مقابل سپاهان حضور دارد. وی همچنین ابراز امیدواری کرد تماشاگران با حضور در ورزشگاه، یار دوازدهم تیم خود باشند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت سوشا مکانی در ترکیب ۱۸ نفره این تیم مقابل سپاهان حضور دارد. وی همچنین ابراز امیدواری کرد تماشاگران با حضور در ورزشگاه، یار دوازدهم تیم خود باشند.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس فردا سه شنبه در دور برگشت رقابتهای لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میزبان سپاهان اصفهان خواهد بود.

 

برانکو ایوانکویچ در خصوص این بازی گفت: لوکا ماریچ و انصاری دو بازیکن خوب ما هستند که نمی توانیم در این بازی از آنها استفاده کنیم. سایر بازیکنان در فهرست هستند. همانطور که باشگاه هم اعلام کرده سوشا مکانی هم در فهرست ۱۸ نفره حضور دارد.

 

از وی سوال شد آیا سوشا در ترکیب ۱۱ نفره حضور دارد یا ۱۸ نفره.

 

برانکو به طنز پاسخ داد: قرار است سوشا سانتر بکشد و ضربه ایستگاهی هم بزند.

 

وی همچنین گفت این بازیکن با سایر نفرات تیم در اردو حضور دارد.

 

سرمربی پرسپولیس با اشاره به حضور طرفداران این تیم در بازی با سپاهان افزود: هواداران در بازی با استقلال خوزستان نشان دادند که چقدر تیم خود را دوست دارند و طبیعی است که در بازی با سپاهان هم هواداران یار دوازدهم ما باشند چون بازی سنتی و حساسی است.

 

برانکو در خصوص موضعگیری احتمالی برخی هواداران پرسپولیس در خصوص محمدرضا خلعتبری گفت: من در خصوص این موضوع فکر نکرده ام و تا الان هم چیزی در این خصوص نشنیده ام اما هواداران ما تا این لحظه عالی بوده اند. در روز دربی تقریبا ۱۰۰ هزار تماشاگر استقلالی و پرسپولیسی در ورزشگاه حضور داشتند و ما شاهد یک فیرپلی به تمام معنا بودیم. انتظار دارم فردا هم همینطور باشند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :