موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/44627 :کد

0

مقابله با آمریکا ازمهم‌ترین سنگرهای جهاد درجمهوری اسلامی است

  دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۶:۲۷
تعداد بازدید : ۲۹۵   
 تحلیل ایران -مقابله با آمریکا ازمهم‌ترین سنگرهای جهاد درجمهوری اسلامی است

آیت‌الله نوری همدانی استکبارستیزی را اصل دیگر انقلاب دانست و گفت: تا زمانی که آمریکا مستکبر است و مغرورانه برخورد می‌کند با آنها هیچ رابطه‌ای نداریم و این جبهه ما در جهاد است.

آیت‌الله نوری همدانی استکبارستیزی را اصل دیگر انقلاب دانست و گفت: تا زمانی که آمریکا مستکبر است و مغرورانه برخورد می‌کند با آنها هیچ رابطه‌ای نداریم و این جبهه ما در جهاد است.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله نوری همدانی ظهر امروز در دیدار با جمعی از اساتید بسیجی دانشگاه‌های سراسر کشور با گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: حق و باطل همیشه در مقابله با هم بوده‌اند اما تجهیزات باطل با حق متفاوت است.

 

استاد برجسته حوزه علمیه با بیان اینکه ابزار باطل زر، زور و رشوه است افزود: زور به عنوان تهاجم نظامی یکی از راه‌های باطل برای مقابله با جبهه حق است.

 

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه تزویر یکی دیگر از ابزارهای باطل است که در دست لیبرال‌ها است گفت: باید در برابر این ابزار بیدار باشیم و آنها را بشناسیم.

 

وی با بیان اینکه در انقلاب ما باطل نابود شد و به مبارزه با آن پرداختیم، خاطر نشان کرد: پیش از انقلاب دو جبهه در دنیا وجود داشت، یکی اردوگاه غربی‌ها و یکی اردوگاه شرقی‌ها که بسیاری از کشورها در دست آنها بودند.

 

آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه خداوند به امام خمینی(ره) قدرت داد تا این اردوگاه‌ها را به هم بزند تصریح کرد: امام خمینی(ره) فریادگری بود که صدای همه مظلومان را در سینه داشت و قیام و انقلابی را بنا کرد که مردم را از دست مستکبران نجات داد.

 

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه پیش از انقلاب عده‌ای کاخ نشین به عنوان خان و شاه و مردم مظلوم واقع شده بودند، افزود: امام با این نظام مقابله کرد اما بعد از آن دشمن ساکت نماند، زیرا دیدند این اسلام ناب نمایان شده و خواستند با آن مقابله کنند.

 

استاد برجسته حوزه علمیه با اشاره به اینکه تونس، مصر و یمن در ادامه انقلاب اسلامی ایران بیدار شدند و انقلاب 99 درصد مقابل یک درصد به وجود آمد گفت: دشمن دید این انقلاب برای آنها خطرساز است و به مقابله با آن برخواستند.

 

وی با بیان اینکه دشمن پس از انقلاب 8 سال دفاع مقدس را بر ما تحمیل کردند گفت: امام خمینی(ره) توانست با قدرت خود این بحران که همه جهان پشت سر عراق بودند سپری کند.

 

آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه انقلاب ما دارای شاخصه و اصولی است عنوان کرد: اولین اصل ولایت فقیه است، ولایت فقیه ادامه کار و مبارزه پیامبراکرم(ص) و ائمه معصوم(ع) است.

 

استاد برجسته حوزه علمیه با اشاره به اینکه امروز سخنان مقام معظم رهبری بر ما حجت است و مانند حرف پیامبر آن را می‌پذیریم گفت: دومین شاخصه انقلاب جهاد در راه خدا است.

 

هر کسی خود را در سنگر مقابل آمریکا می‌بیند در حال جهاد است که در انقلاب اسلامی زنده شده است.

 

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه امنیت در کشور ما به خاطر حضور میلیون‌ها جوان عاشق شهادت است افزود: تجهیزات، رزمایش‌ها و همایش‌ها نشان می‌دهد که ایران امروز در کنار فرهنگ جهاد که بر کشور حاکم است.

 

وی با بیان اینکه اصل دیگر خودباوری و شجاعت است افزود: پیش از انقلاب مردم دربرابر صهیونیست ضعیف بودند. امروز مردم ما شجاع هستند و قوی شده‌ایم، حتی انرژی هسته‌ای نتیجه این خودباوری است.

 

آیت‌الله نوری همدانی استکبارستیزی را اصل دیگر انقلاب دانست و گفت: تا زمانی که آمریکا مستکبر است و مغرورانه برخورد می‌کند با آنها هیچ رابطه ای نداریم. از طرف دیگر صهیونیست‌ها باید نابود شوند رهبری فرمودند که به زودی نابود می‌شوند.

 

استاد برجسته حوزه علمیه با اشاره به اینکه انتفاضه سوم به معنای جنگ تن به تن است، گفت: ما با ید اصول و شاخص های انقلاب را بدانیم و در این راه حرکت کنیم.

 

این انقلاب زمینه ساز ظهور است خاطر نشان کرد: انقلاب ما انتظار ظهور را زنده کرده است، افرادی که در راه انقلاب گام بر می‌دارند برای ظهور امام زمان انتظار می‌کشند.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :