موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/44633 :کد

0

دنباله‌دارشدن رسیدگی پرونده انتقالم به بارسا آزار دهنده شده

  دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۷:۱۰
تعداد بازدید : ۲۵۶   
 تحلیل ایران -دنباله‌دارشدن رسیدگی پرونده انتقالم به بارسا آزار دهنده شده

مهاجم برزیلی تیم فوتبال بارسلونا از طولانی شدن روند رسیدگی به پرونده انتقال پر حرف‌و‌حدیثش از تیم سانتوس برزیل به بارسلونا گلایه کرد.

مهاجم برزیلی تیم فوتبال بارسلونا از طولانی شدن روند رسیدگی به پرونده انتقال پر حرف‌و‌حدیثش از تیم سانتوس برزیل به بارسلونا گلایه کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، نیمار و پدرش در مصاحبه‌ای با شبکه تلویزیونی گلوبو تی‌وی برزیل از طولانی شدن فرآیند محاکمه آنها و باشگاه بارسلونا به خاطر اعلام رقمی غیرواقعی برای انتقال ستاره پیشین تیم فوتبال سانتوس برزیل به کاتالونیا انتقاد کردند.

 

محاکمه باشگاه بارسلونا و خانواده نیمار به خاطر اعلام رقمی غیرواقعی برای عقدقرارداد فی‌مابین جهت کمتر شدن رقم مالیات پرداختی به اداره دارایی اسپانیا در سال 2013، از چند ماه پس از منعقد شدن این قرارداد آغاز شد و همچنان ادامه داد. صبح امروز (دوشنبه) هم ساندرو روسل و خوسپ ماریا بارتومئو، رؤسای پیشین و فعلی باشگاه بارسلونا در دیوان عالی اسپانیا حضور پیدا کردند و در خصوص قراردادی که با پدر نیمار بستند توضیح دادند.

 

نیمار با ابراز نارضایتی از این روند، به شبکه TV Globo گفت: زمانی که فرآیند رسیدگی به این ماجرا آغاز می‌شود، من و خانواده‌ام تحت تأثیر قرار می‌گیریم و همه ما نگران می‌شویم. با این حال خدا به من قدرتی داده که اجازه می‌دهد روی کاری که دوست دارم تمرکز کنم و آن فوتبال بازی کردن است. من فقط روی کاری که باید انجام دهم تمرکز دارم و آن فوتبال بازی کردن است. پدرم هم دقیقاً همین را می‌خواهد.

 

وی اضافه کرد: پدرم می‌خواهد این ماجرا هرچه زودتر تمام شود تا من بتوانم تمام وقتم را وقف تمرکز روی فوتبال کنم. وقتی شما می‌بینید یکی از عزیزان‌تان مورد حمله قرار می‌گیرد و عذاب می‌کشد و علیه او چیزهایی گفته می‌شود که صحت ندارد، شما را هم آزار می‌دهد.

 

مهاجم بارسا با رد شایعاتی که درباره‌ ماجرای انتقالش به جمع آبی‌و‌اناری‌پوشان کاتالونیا وجود دارد، تأکید کرد: آنهایی که یکسری دروغ‌ها را درباره این موضوع بدون اطلاع از هیچ چیز می‌گویند، لازم است با دلیل و مدرک حرف بزنند.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :