موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی حمل و نقل

a/44657 :کد

0

شرایط و جزییات ثبت‌نام نوسازی تاکسی‌های فرسوده

  دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۹:۴۶
تعداد بازدید : ۷۸۲   
 تحلیل ایران -شرایط و جزییات ثبت‌نام نوسازی تاکسی‌های فرسوده

معاون فنی و بهره‌برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران از آغاز ثبت‌نام نوسازی تاکسی‌های فرسوده خبر داد و جزئیات این موضوع را تشریح کرد.

معاون فنی و بهره‌برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران از آغاز ثبت‌نام نوسازی تاکسی‌های فرسوده خبر داد و جزئیات این موضوع را تشریح کرد.

 
 

به گزارش پايگاه خبري تحليلي "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مهدی ابراهیمی از آغاز ثبت‌نام نوسازی تاکسی‌های فرسوده خبر داد و اظهار داشت: ثبت‌نام نوسازی تاکسی‌های فرسوده شهر تهران با ارائه وام 20 میلیون تومانی و سود 16 درصد از امروز آغاز شد و تاکسی‌های مدل 83 و پایین‌تر می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

 

وی با اشاره به اینکه بازپرداخت اقساط این وام 48ماهه تعیین شده که ماهانه حدود 570هزار تومان خواهد شد، ادامه داد: متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام اولیه به دفاتر خدمات پیشخوان دولت مراجعه و یکی از خودروهای تعیین شده شامل پژو 405 و سمند EF7 را انتخاب کنند.

 

معاون فنی و بهره‌برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران تصریح کرد: طبق تدابیر صورت گرفته مراجعه تاکسیران‌ها برای ثبت‌نام باید بر اساس شماره سمت راست پلاک خودروی آنها و تاریخ روز باشد، به‌عنوان مثال افرادی که عدد سمت راست پلاک آنها 2 است باید 12 بهمن، دارندگان شماره 3 سیزده بهمن و...، همچنین افرادی که شماره سمت راست پلاک آنها یک است باید 21 بهمن که آخرین روز تعیین شده است برای ثبت‌نام اقدام کنند.

 

وی گفت: زمان ثبت‌نام تمدید نخواهد شد اما از آنجایی که ممکن است امروز اشکالاتی در سیستم وجود داشته باشد،‌ احتمالاً روز جمعه برای ثبت‌نام افرادی که عدد سمت راست پلاک آنها 2 است دوباره در نظر گرفته خواهد شد.

 

ابراهیمی با بیان اینکه تاکسیران‌ها باید برای ثبت‌نام کارت ملی، سند و کارت خودرو و همچنین اصل پروانه تاکسیرانی را همراه داشته باشند، افزود: سه بانک ملت، تجارت و پارسیان برای ارائه تسهیلات در نظر گرفته شده است و تاکسیران‌ها باید یک ضامن با سفته را به بانک مورد نظر معرفی کنند.

 

وی اظهار داشت: از اسفند سال جاری تحویل خودروها آغاز می‌شود؛ بر این اساس اسفند 8هزار خودرو،‌ فروردین سال آینده 7هزار خودرو و از اردیبهشت به بعد ماهانه 15هزار خودرو تحویل داده خواهد شد.

                               

پیامهای بازدید کنندگان
  ولی
  ﺳﻪشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۲
بالای 4درصدسود ربا است چرازندگی مردم را به جنگ با خدا آلوده میکنید؟
  محمدامین
  دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۸
لطفا مدل 88هم قبول کنید


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :