موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/44669 :کد

0

دولت بر قیمت‌ها نظارت و مدیریت بیشتری داشته باشد

  دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ — ۲۰:۳۵
تعداد بازدید : ۳۰۶   
 تحلیل ایران -دولت بر قیمت‌ها نظارت و مدیریت بیشتری داشته باشد

یکی از مراجع تقلید با انتقاد از عدم ثبات قیمت‌ها و تورم کالا و خدمات گفت: دولت باید با جدیت بیشتری بر قیمت‌ها نظارت و مدیریت داشته باشد.

یکی از مراجع تقلید با انتقاد از عدم ثبات قیمت‌ها و تورم کالا و خدمات گفت: دولت باید با جدیت بیشتری بر قیمت‌ها نظارت و مدیریت داشته باشد.

 

به گزارش تحلیل ایران، ‌ آیت الله العظمی حسین نوری همدانی غروب دوشنبه در دیدار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و هیئت همراه با بیان اینکه دهه مبارک فجر روز فتح و تکامل نظام اسلامی است، گفت: ۱۲ بهمن‌ماه یکی از مهم‌ترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی است.

 

وی با اشاره به فواید بی‌شمار اینترنت و فضای مجازی اظهار داشت: در دنیای امروز هرچه ارتباطات و فناوری اطلاعات بیشتر باشد، نشانه رشد و پیشرفت کشور است.

 

این مفسر قرآن کریم با ابراز تأسف از این مطلب که دشمنان اسلام بهترین استفاده‌ را از فضای مجازی می‌کنند، افزود: دولت باید نسبت به رفع جنبه‌های منفی و شبهه‌ناک فضای مجازی تلاش بیشتری به خرج دهد.

 

نقش مهم قم در صدور انقلاب اسلامی

 

وی با تأکید بر اینکه باید همیشه مجهز و آگاه باشیم، گفت: متأسفانه در کشورهایی که زیر سلطه استکبار جهانی هستند واقعیات انقلاب اسلامی بازتاب ندارد.

 

آیت الله نوری همدانی با اشاره به اینکه دشمنان نظام انقلاب اسلامی را تاریک و بد جلوه می‌دهند، گفت: باید با بهترین استفاده از ابزارهای روز ثمرات بی‌شمار انقلاب اسلامی را نشان دهیم.

 

وی با ابراز خرسندی از اینکه برکات انقلاب در میان ملت‌های جهان در حال ثمر دهی است، گفت: برخلاف حرکات و رفتارهای برخی از دولت‌های استکباری و دست نشانده ملت‌ها با هوشیاری جریان انقلاب اسلامی را درک کرده‌اند.

 

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران چون با فطرت انسان‌ها سروکار دارد جاری و ماندگار خواهد شد، گفت: صدای اسلام ناب محمدی از شهر قم نشأت گرفته و قدرت می‌گیرد.

 

وی بر استفاده مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات از امکانات فضای مجازی برای اشاعه فرهنگ انقلاب اسلامی تأکید کرد و گفت: ما باید رسالت خود را در قبال ملت‌های جهان به بهترین شکل به انجام برسانیم.

 

همه اقتصاد تعامل با کشورهای دیگر نیست

 

آیت الله نوری همدانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت دولت در زمینه ایجاد ارتباط با کشورهای دنیا، گفت: همه راه‌های رشد و توسعه اقتصادی مراودات و تعاملات سیاسی و اقتصادی با کشورهای جهان نیست.

 

وی افزود: شاید بیش از نیمی از بسترهای رشد اقتصادی به نظارت و مدیریت درست و قاطعانه برگردد.

 

این مفسر قرآن کریم با بیان اینکه ثبات قیمت و مدیریت و نظارت‌های اقتصادی باید در کشور تقویت شود، گفت: در برخی از کشورها نظارت و کارشناسی خوبی بر تولید، عرضه و فروش وجود دارد و قیمت‌ها کارشناسی شده و استاندارد است.

 

استاد حوزه علمیه قم با انتقاد از تفاوت و تناقض قیمت‌ها در مکان‌های مختلف کشور، گفت: دولت باید اشراف و نظارت بیشتر و جدی‌تری بر ارائه کالا و خدمات داشته باشد.

 

دنیا باید برای مسافران ایرانی امن باشد

 

وی بر ضرورت اقتدار و توانمندی جمهوری اسلامی در دنیا تأکید کرد و گفت: اخیراً برخی طی نامه‌ای از من در مورد رفتن به حج و انجام اعمال منا سئوال کرده‌اند که به نظر من باید کاری کنیم دنیا را برای مسافران ایرانی امن و دفع خطر کنیم که دیگر هول و هراسی برای این ملت عزیز باقی نماند.

 

آیت الله نوری همدانی با تأکید بر اینکه ایران اسلامی دشمنان سرسخت و بی رحمی دارد گفت: در دنیای امروز علیه نظام اسلامی ایران توطئه‌های زیادی وجود دارد و ما باید آن‌قدر مؤثر و قدرتمند باشیم تا خط بطلانی برای افکار پلید دیگران بکشیم.

 

منبع:مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :