موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استان ها

a/44678 :کد

0

بهره‌برداری از پیشرفته‌ترین تصفیه‌خانه فاضلاب

  دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ — ۲۱:۱۸
تعداد بازدید : ۳۹۹   
 تحلیل ایران -بهره‌برداری از پیشرفته‌ترین تصفیه‌خانه فاضلاب

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با اعلام خبر بهره‌برداری از پیشرفته‌ترین تصفیه‌خانه فاضلاب با اعتبار ۱۰۳میلیارد تومان در قم گفت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با اعلام خبر بهره‌برداری از پیشرفته‌ترین تصفیه‌خانه فاضلاب با اعتبار ۱۰۳میلیارد تومان در قم گفت: این پروژه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور هفته آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، عبدالحمید توکلی بینا در جمع خبرنگاران با اعلام خبر بهره‌برداری از پیشرفته‌ترین تصفیه‌خانه فاضلاب با اعتبار 103 میلیارد تومان در قم اظهار داشت: این پروژه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور هفته آینده به بهره برداری می‌رسد.


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با بیان اینکه در حال حاضر سه تصفیه‌خانه فاضلاب و هزار کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب در قم فعال است، افزود: تصفیه‌خانه شماره سه فاضلاب قم فاضلاب به‌طول بیش از 18 کیلومتر احداث شده است.


به‌گفته وی، ظرفیت تصفیه‌خانه فاضلاب شماره سه قم 250هزار نفر و تصفیه لجن با ظرفیت 500هزار نفر با اعتباری بالغ بر هزار و 30 میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.


توکلی بینا با بیان اینکه این تصفیه‌خانه که پیشرفته‌ترین و مدرن‌ترین تصفیه‌خانه فاضلاب کشور نیز به شمار می‌رود، عنوان کرد: تولید برق از گاز حاصل از لجن از ویژگی‌های بارز این تصفیه‌خانه است و 1 و دودهم 1.2 مگاوات برق در این  تصفیه‌خانه تولید می‌شود.


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با اعلام خبر بهره‌برداری پیشرفته‌ترین مجموعه آزمایشگاهی آب و فاضلاب کشور  در قم گفت: این مرکز نیز پیشرفته‌ترین مجموعه آزمایشگاهی کشور در بخش آب و فاضلاب است که در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :