موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/44946 :کد

0

تأسی از نهضت عاشورای حسینی انقلاب اسلامی را بیمه کرده است

  ﺳﻪشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۷:۰۲
تعداد بازدید : ۲۴۷   
 تحلیل ایران -تأسی از نهضت عاشورای حسینی انقلاب اسلامی را بیمه کرده است

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: استکبار ستیزی رزمندگان اسلام نشأت گرفته از نهضت عاشورای حسینی است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: استکبار ستیزی رزمندگان اسلام نشأت گرفته از نهضت عاشورای حسینی است.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار علی رزمجو بعدازظهر در نشست با مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: خدا را شاکر و سپاسگرارم که در آستانه دهه مبارک فجر پس از گذشت 37 سال از پیروزی انقلاب اسلامی فجر دیگری توسط دلاورمردان نیروی دریایی سپاه در آبهای خلیج فارس آفریدند.

 

 وی با اشاره به اینکه رزمندگان منطقه دوم نیروی دریایی در 22 دی‌ماه با یاری خداوند برخورد قاطعی با متجاوزان نظامی آمریکایی در آبهای خلیج فارس داشتند گفت: رزمندگان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران در آستانه دهه مبارک فجر در برخورد قاطع با متجاوزان نظامی آمریکایی به آبهای سرزمینی خلیج فارس فجر دیگری آفریدند که در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت شد.

 

فرمانده ارشد سپاه پاسداران استان بوشهر افزود: این پیروزی بزرگ هدیه‌ای بزرگ از سوی خداوند تبارک و تعالی به ملت ایران است که توانست در شرائطی خاص لبخند رضایت بر لبان رهبر معظم انقلاب اسلامی بنشاند.

 

رزمجو تاکید کرد: این عملیات رزمندگان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه سبب نشاط مردم و  با دریافت نشان فتح از دستان مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی سبب رفع خستگی همه رزمندگان این منطقه شد.

 

وی با بیان اینکه استان بوشهر دارای پیشینه تاریخی مبارزاتی با استکبار و استعمار است افزود: شهید رئیسعلی دلواری که در برابر استعمار پیر مردانه ایستاد و شهید نادر مهدوی و یارانش در اطراف جزیره فارسی در برابر استکبار مبارزه کردند و اکنون رزمندگان حماسه دیگری در دستگیری متجاوزان آمریکایی در 22 دی ماه خلق کردند.

 

فرمانده ارشد سپاه پاسداران استان بوشهر با بیان اینکه استکبار ستیزی رزمندگان اسلام نشأت گرفته از نهضت عاشورا است افزود: استکبار ستیزی رزمندگان اسلام نشأت گرفته از نهضت عاشورای حسینی  و خون شهیدان والامقام است که انقلاب اسلامی را بیمه کرده است.

 

رزمجو بیان کرد: اراده خداوند بر این مهم قرار گرفته که حیثیت و اعتبار آمریکا هر چند مدتی در خلیج فارس توسط دلاورمردان جمهوری اسلامی ایران به چالش کشیده شود.

 

سردار علی رزمجوپس از دریافت نشان فتح از دستان مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی در نخستین روز کاری، فعالیت خود را با زیارت شهدای گمنام و شهدای انقلاب اسلامی آغاز کرد.

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :