موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/45091 :کد

0

دشمن در آستانه انتخابات به دنبال بی ثباتی ایران است

  چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۷:۱۲
تعداد بازدید : ۱۱۲۴   
 تحلیل ایران -دشمن در آستانه انتخابات به دنبال بی ثباتی ایران است

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن در آستانه دو انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، به دنبال ایجاد بی ثباتی و دوقطبی سازی در ایران است.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن در آستانه دو انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، به دنبال ایجاد بی ثباتی و دوقطبی سازی در ایران است.

 

به گزارش تحلیل ایران ؛سردار سرتیپ پاسدار محمدحسین سپهر سه شنبه شب در سومین شب از گرامیداشت دهه مبارک فجر در دفتر نماینده ولی فقیه در استان همدان افزود: رهبری از ابتدای سال تا کنون بارها درباره نفوذ اخطار می دهد.


وی اظهار کرد: باید مراقب باشیم چرا که در آستانه انتخابات آمریکا می گوید باید دو کار را انجام دهیم که یکی بی ثبات سازی ایران و دوم دو قطبی سازی است.


وی با تاکید بر هوشیاری مردم و مسئولان اضافه کرد: اختلاف بین دولت و مردم ، مردم و دولت و حاکمیت و مردم و دو دستگی و دعوا و درگیر شدن و از دست دادن امنیت و آرامش در کشور موجب سقوط و نفوذ می شود.


وی تصریح کرد: امروز در آستانه انتخابات مجلس هستیم و مجلسی ولایتمدار مطیع رهبری می خواهیم که موجب تولید قدرت برای رهبری و موجب اتحاد ملت، نظام و حاکمیت شود.
وی ادامه داد: پرهیز از دوستی با دشمن مساله مهمی است که همه باید هوشیار باشند چرا که اگر بپذیریم که آمریکا دوست ما است و همه مشکلات را حل می کند آن روز روز مرگ انقلاب اسلامی است.


معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برخی معتقدند که زندگی، رفاه و معیشت و اقتصاد ما در گرو صلح و دوستی با آمریکا است و این یک خطای بزرگی است که دولتها را تهدید می کند.
وی با بیان اینکه از دیدگاه قرآن کریم زندگی مسالمت آمیز با سران کفر از منظر آیات الهی یعنی سقوط ملت ها و خواری و ذلت است افزود: امریکا به دنبال نفوذ در جامعه ، فرهنگ و خانواده ، پوشاک، رفتار و تفریح و عبادات زندگی ما است .


سردار سرتیپ پاسدار سپهر تصریح کرد: آمریکا می گوید باید در مدارس، دانشگاه ها و حوزه های علمیه و در لایه های مختلف اجتماعی و فعالیت سفارت ایران در آمریکا نقوذ کنیم که این به معنای نفوذ و تغییر ماهیت انقلاب است.


وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه هدف از پیروزی انقلاب و تشکیل نظام انجام شده و تشکیل جامعه اسلامی و تشکیل تمدن اسلامی است تصریح کرد: این انقلاب برای بیداری اسلامی در سراسر جهان شکل گرفته و این انقلاب زمینه ساز تمدن اسلامی امام زمان (عج) است .


معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در پایان قرن 17 در عصر رنسانس تمام عقلا و نظریه پردازان جمع شدند و گفتند برای رفاه و بهداشت بیشتر بشر و توسعه و تولید علم و فناوری و زندگی بشر دنیا باید اجماع کند که دین در حکومت ها دخالتی نداشته باشند.


سردار سپهر افزود: زمانی بشر به آینده ای خوب و با رفاه علم و توسعه یافته خواهد رسید که دین راکنار بگذارد و دین هیچ نقشی نداشته باشد و سه قرن بر دین تاختند و ادیان الهی را بر سرنوشت بشر تاثیری نگذاشتند و اعتنایی نکردند و گفتند مهدویت و دین افیون دولت ها است.


وی گفت: آنان بر این باور بودند که دین نباید در سرنوشت بشر تاثیر داشته باشد مردم دنیا بی دین و حکومت ها سکولار باشد و در پایان قرن 20 دنیا جشن بی دینی و جشن مبارزه با خدا گرفت و گفتند این یعنی ظهور قدرت مطلقه آمریکا برجهان است.


وی اضافه کرد: اما یک روحانی و مجتهد و فقیه بدون پول و سلاح و بدون حمایت و پشتیبانی کشورهای بزرگ با تکیه بر دین و مردم پیروز شد و با سه اصل قدرتمند تمدن ساز یعنی اصل شریعت و اصل امامت و اصل امت انقلاب کرد.


معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: بر اساس شریعت الهی و امامت جامعه و امامت مسلمین امام انقلاب کرد و پیروز شد و در پایان قرن 20 به دنیا ثابت کرد دین برای پیشرفت و رفاه بشریت برای صلح و توسعه علم و همه نیازمندیهای بشر حرف قانون و مبنا دارد.


سردار سپهر ادامه داد: این انقلاب پیروز شد و تنها جایی که قدرتهای شرق و غرب عالم برای یکبار در طول تاریخ شوروی کمونیستی و آمریکای مستکبر اتحاد و اتفاق کردند و یک راهبرد مشترک داشتند که مبارزه با انقلاب اسلامی ایران بود و گفتند این انقلاب را باید سرنگون کرد.


وی افزود: آنها از هر امکانی برای سرنگونی انقلاب از 22 بهمن 57 تا به امروز که در اختیار قدرتهای مستکبر بود برای سرنگونی نظام اسلامی به کار برده اند و اگر کاری نکرده اند نتوانسته اند نه اینکه نخواسته اند.


وی اضافه کرد: از این پس هم برای سرنگونی انقلاب به هر حیله و امکانی که قادر باشند توسل خواهند جست و دشمن کمر همت بسته تا جلو خدا باوری و دین باوری و معنویت و اسلامیت و دین الهی را بگیرد اما این انقلاب ایستادگی کرد.


وی گفت: یکی از نظریه پردازان مشهور آمریکایی معتقد است توسعه سیاسی انقلاب و جنبش های نرم شبه انقلابی با اصلاحات سیاسی باید پنج ویژگی استقلال، رشد اقتصادی، برابری، دموکراسی و برقراری ثبات سیاسی داشته باشد.


سردار سپهر افزود: انقلاب اسلامی این پنج اصل را پیاده کرده است و در حوزه نرم افزاری دنیا را تسخیر می کند؛ این نظریه پرداز می گوید انقلاب اسلامی نیازی به بمب اتم و بمب هسته ای ندارد بله با فرهنگ خود دنیا را تسخیر خواهد کرد.


وی بابیان اینکه سپاه انقلاب اسلامی با صلابت ملوانان امریکایی را دستگیر کرد افزود: اگر یک تکه کوچک از فیلم های 17 نفر آمریکایی که گرفته شدند را نشان دهیم آبرویشان خواهد رفت که چگونه التماس کرده اند که فیلم ها را نشان ندهیم.


این سردار سپاه پاسداران ادامه داد: در این حرکت شاخ ابر قدرت استکبار آمریکا را شکستیم.
وی با بیان اینکه چهار انقلاب بزرگ در آمریکا روسیه چین و ایران در جهان اتفاق افتاده اما این انقلاب ها دوران ساز بوده و یکی از آنها تمدن ساز نبوده است افزود: یک قرن انقلاب فرانسه طول کشید و می گویند در یک قرن 100 میلیون کشته داده است و اعدام کردند و به انقلاب گیوتین شهره شد.


معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: انقلابی که فرزندان و رهبران خود را بلعید و انقلابی که با کشتار و اعدام پیش رفت و دنیای غرب به انقلاب کبیر فرانسه افتخار می کند.


سردار سپهر افزود: این انقلاب امروز مظهر امپریالیسم جهانی و ظلم و جنایت در جهان است .
وی گفت: انقلاب ما دستاوردهای زیادی داشت که از جمله اولین دستاورد انقلاب اثبات کارآمدی دین است و فعالیت پایگاه و مسجد و روحانیت یعنی پیروزی انقلاب حفظ انقلاب و تداوم انقلاب و صدور انقلاب است.


وی ادامه داد: دین ثابت کرده که کارامدی دارد و در دنیا حرف دارد؛ مسلمانان مرده بودند اما امروز بیداری اسلامی و مسیحت و بیداری ادیان بشریت برای سرنوشت بشر سهم خواهی می کنند و این از برکت انقلاب است.


سرتیپ پاسدار سپهر ادامه داد: حرکت از سوی استقلال آزادی و توسعه تکنولوژی از دیگر دستاوردهای انقلاب است و انقلاب ثابت کرده برای تولید علم ودانش باید تلاش کرد.


وی افزود: سومین دستاورد رهبری گفتمان مقاومت در برابر نظام سلطه جهان است کسی در دنیا جرات نداشت شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر انگلیس سر دهد اما امروز گفتمان مرگ بر استکبار جهانی و نظام سلطه را شعار آزادی خواهی و انقلاب توده و شعار خیزش های مردمی و مستضعفین جهان کرده ایم.


معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: از دستاوردهای بزرگ انقلاب قدرت الهام بخشی به ملت های مستضعف جهان است که می توان از زیر پرچم مستکبران بیرون آمد.


سردار سپهر گفت: زمینه سازی تمدن اسلامی از دستاوردهای بزرگی است که نظریه پرداز غربی می گوید اسلام به یک تمدن محوری در جهان دست خواهد یافت و به این دلیل برای کند شدن تمدن اسلامی برنامه 11 سپتامبر را که برنامه ریزی صهیونیست ها بود برای حمله به ایزان و افغانستان و عراق بود را چیدند.


وی گفت: باید تمدن غرب تمدن مسلمانان را بشکند و این شکستن با تحریم حمله نظامی تهاجم فرهنگی همزمان اتفاق بیفتد اما شکست خوردند .
ویاظهار کرد: وقتی دیدند برخورد تمدن غربی موجب شکست و اضمحلال تمدن اسلامی نخواهد شد گفتند برخورد درون تمدنی کنیم و تمدن مسلمانان را از درون منهدم کنیم و مسلمانان را طایفه طایفه کنیم اما به فضل خدا امروز در جبهه مقاومت سوریه در برابر تمام قدرت ها ی بزرگ جهانی و قدرتهای تکفیری و سلفی ایستاده ایم و مقاومت کرده ایم و جبهه مقاومت را برای سرنگونی اسراییل از دست نخواهیم داد و برای سرنگونی تظام استکبار در دنیا امروز ما هسته های مقاومت حزب الله داریم .


وی گفت: تعمیق باورهای دینی و بصیرتی مردم موجب مانایی و ماندگاری نظام می شود و اگر این انقلاب مردم و متدین و بصیر را از دست دهد انقلاب فرو خواهد پاشید .

منبع : ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :