موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حج و زیارت

a/45199 :کد

0

اظهارنظرهای اختلاف برانگیز موجب دلسردی مردم می‌شود

  چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۲:۴۱
تعداد بازدید : ۲۱۳   
 تحلیل ایران -اظهارنظرهای اختلاف برانگیز موجب دلسردی مردم می‌شود

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: اظهارنظرهای اختلاف برانگیزموجب دلسردی مردم خواهد شد؛هیچ ملتی در دنیا با تفرقه واختلاف به جایی نرسیده است.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: اظهارنظرهای اختلاف برانگیزموجب دلسردی مردم خواهد شد؛هیچ ملتی در دنیا با تفرقه واختلاف به جایی نرسیده است و دفاع وپیروی از خط مشی و حرکت امام امت بهترین روش برای دلگرمی مردم است.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسکر این مطلب را در نشست شورای معاونین و مدیران بعثه مقام معظم رهبری بیان کرد و افزود: درآستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری وظیفه همه حفظ وحدت وانسجام و دفاع از قانونمداری در جامعه است.

 

وی با اشاره به اینکه اظهارنظرهای اختلاف برانگیزموجب دلسردی مردم خواهد شد اظهار داشت: هیچ ملتی در دنیا با تفرقه واختلاف به جایی نرسیده است و دفاع و پیروی از خط مشی و حرکت امام امت بهترین روش برای دلگرمی مردم است.

 

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت تدبیر و مدیریت صحیح را راهکار حل مشکلات و رفع نقایص احتمالی توصیف کرد و گفت: در شرایط پسا برجام همه باید متحد باهم برای حل مشکلات اقدام کنند و دامن زدن به اختلافات صحیح ومنطقی نیست و از تشنج در جامعه تنها قدرتهای شیطانی و استکباری سود خواهند برد.

 

قاضی عسکر خاطر نشان کرد: دراین شرایط حساس، با کمک و عنایت الهی، همگان باید درمسیری که رهبری معظم بعنوان سکاندارکشتی انقلاب ترسیم کرده اند گام برداریم.

 

سرپرست حجاج ایرانی همچنین در این نشست لزوم تدوین وارائه هرچه سریعتر قوانین و آئین نامه های مربوط به هر معاونت را یادآور شد و به حاضران توصیه کرد در بودجه نویسی سال آینده شرایط واقعی را در نظر گرفته و به نحوی برنامه ریزی و عمل نمایند که بودجه تحقق پیدا کند.

 

نماینده ولی فقیه با اشاره به اینکه سفر زائران به سامرا قبل از عید نوروز در برنامه کاروان های زیارتی عتبات قرار خواهد گرفت از همه قسمت های ذی ربط خواست برنامه مناسب و تدابیر لازم را در این ارتباط بیندیشند.

 

دراین نشست همچنین معاونین ، مدیران ومسئولان حوزه های توسعه مدیریت و منابع ، بین الملل ، فرهنگی و آموزشی ، بهبود فرآیندها و فناوری اطلاعات و نظارت و بازرسی درخصوص نقاط قوت ، تنگناها و میزان جذب بودجه سال 94 و برنامه ریزی و بودجه بندی صورت گرفته برای سال آینده گزارشی بیان و تصریح کردند که در بودجه نویسی رویکرد افزایش کیفی ، خلاقیت ، نوآوری و توسعه فعالیت ها مد نظر قرار گرفته است .

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :