موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی صادرات

a/45326 :کد

0

آغاز صادرات زعفران ایرانی به آمریکا

  چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ — ۲۰:۰۶
تعداد بازدید : ۲۴۱   
 تحلیل ایران -آغاز صادرات زعفران ایرانی به آمریکا

صادرات طلای سرخ به آمریکا و افت و خیز قیمت در بازار تا صادرات روزانه ۲۰۸ هزار دلار کالا از طریق تجارت چمدانی مهم ترین رویدادهای اقتصادی امروز.

صادرات طلای سرخ به آمریکا و افت و خیز قیمت در بازار تا صادرات روزانه 208 هزار دلار کالا از طریق تجارت چمدانی مهم ترین رویدادهای اقتصادی امروز.

 

به گزارش پايگاه خبري تحليلي "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مهم ترین عناوین اقتصادی امروز به شرح زیر است:

 
مشکل تولید زغال سنگ با طعم فاجعه/ افزایش واردات در پی کاهش قیمت جهانی
رئیس خانه معدن با تاکید بر اینکه امروز در بخش زغال سنگ با فاجعه مواجه هستیم گفت: کاهش قیمت‌های جهانی انگیزه واردات را افزایش داده است.
 
صادرات طلای سرخ به آمریکا تا چند روز آینده/ آهنگ رشد صادرات همچنان کند است
عضوشورای ملی زعفران گفت: با اجرای برجام و بعد از وقفه 10 ساله بالاخره تا چند روز آینده صادرات طلای سرخ به آمریکا آغاز خواهد شد.
 
افت و خیز در بازار سکه / روزهای سرد در انتظار اونس جهانی
سکه طرح قدیم با نرخ954 هزار تومان و طرح جدید نیز با نرخ 955 هزارتومان به فروش می رسد.
 
صادرات یک میلیارد دلاری محصولات شیلات در گرو افزایش تولید
مدیر عامل اتحادیه تکثیر و پرورش صادرات آبزیان گفت:سازمان شیلات اگر برنامه‌ریزی اصولی برای افزایش تولید داشته باشد ظرف یک برنامه کوتاه مدت صادرات سالانه محصولات شیلاتی افزایش می‌یابد.
 
صادرات روزانه 208 هزار دلار کالا از طریق تجارت چمدانی
براساس آمار گمرک در ده ماهه سال جاری به طور متوسط روزانه 208 هزار دلار کالا از طریق تجارت چمدانی به کشورهای CIS صادر شد.
 
شاخص در کانال 73 هزار واحدی
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در پایان معاملات روز جاری در حالی که به کار خود خاتمه داد که با کاهش 41.51 واحدی به عدد 73 هزار و 684 رسید.
 
تحقق اتمام پروژه‌های مسکن مهر با ارائه تسهیلات به انبوه‌سازان
یک کارشناس مسکن گفت: مشکل مسکن مهر به راه‌حل‌های پیچیده نیاز ندارد چرا که بیشتر انبوه سازان با تسهیلات مناسب از سوی دولت می‌تواند در مدت زمان کوتاهی این پروژه‌ها را به اتمام برساند.
 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :