موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/45487 :کد

0

کسانی که به خون شهدا خیانت می‌کنند، روزی به ذلت غرب می‌افتند

  پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۲:۲۹
تعداد بازدید : ۲۳۸   
 تحلیل ایران -کسانی که به خون شهدا خیانت می‌کنند، روزی به ذلت غرب می‌افتند

جانشین مرکز مطالعات و امنیت پایدار ملی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کسانی که علیه این انقلاب و مسیر اسلام قدم برمی‌دارند و به خون شهدا خیانت می‌کنند، روزی به ذلت غرب می‌افتند.

 

جانشین مرکز مطالعات و امنیت پایدار ملی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کسانی که علیه این انقلاب و مسیر اسلام قدم برمی‌دارند و به خون شهدا خیانت می‌کنند، روزی به ذلت غرب می‌افتند.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار حسن رستگارپناه شامگاه چهارشنبه در یادواره سرداران و شهدای شهرستان گلپایگان " آسمانی‌ها " که در مسجدجامع شهرگوگد برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما ثابت کرد که دین می‌تواند برجامعه حکومت کند، نه حکومتی که دست پرورده بشر باشد بلکه برگرفته از پیام رسول اکرم(ص) است.

 

وی افزود: پس از زمان رسول اکرم(ص) تاکنون در اعصار مختلف همواره فتنه‌گرانی بوده‌اند که بر حق حقیقی مسلمانان تاختند تا زمانی که به اراده خداوند و به دست توانمند امام راحل حکومت از دست دشمنان اسلام خارج و در دست صالحان و حق‌جویان نهاده شد.

 

جانشین مرکز مطالعات ملی امنیت پایدار با بیان اینکه امام خمینی(ره) پرچمدار و ستون انقلاب اسلامی بود، گفت: انقلاب ما بر چند محور و پایه اصلی استوار بوده و هست که مهمترین آن اسلامی بودن منشاء انقلاب ما و پس از آن روحانیتی است که پیشاپیش مردم پرچمدار اسلام بودند.

 

وی با اشاره به دیگر ارکان انقلاب اسلامی بیان کرد: مردمی که بر واجب بودن اصل حاکمیت دینی صحه گذاشتند و مسیر امام راحل را استحکام بخشیدند و همچنین شهدای گرانقدر ما که بدون هیچ چشم‌داشتی مهمترین موجودیت خود یعنی روحشان را در طبق اخلاص گذاشتند و جان شیرین خود را در راه خدا تقدیم کردند.

 

رستگارپناه تصریح کرد: همانطور که اگر شهدا و مسیر نورانی آنها نبود انقلاب به امروز نمی‌رسید، مردم هم تضمین‌کننده امروز حفظ این انقلاب هستند و تا زمانی که در صحنه حضور داشته باشند انقلاب ما آسیبی نمی‌بیند.

 

وی با اشاره به اقدامات ددمنشانه گروهک‌های ضدانقلاب در طول این سالها خاطرنشان کرد: کسانی که علیه این انقلاب و مسیر اسلام قدم برمی‌دارند و به خون شهدا خیانت می‌کنند، روزی به ذلت و دریوزگی غرب میفتند و هرکه در راه انقلاب حرکت کرد سربلند و عزیز می‌شود.

جانشین مرکز مطالعات ملی امنیت پایدار با بیان اینکه ولایت فقیه ستون انقلاب است، گفت: برای صیانت از انقلاب باید ستون و عمود آن حفظ شود یعنی اینکه نه جلوتر از ولایت فقیه حرکت کنیم نه عقب‌تر، که ضمانت اصلی پایداری انقلاب اسلامی تبعیت از مقام معظم رهبری است.

 

وی با اشاره به حساسیت انتخابات پیش رو اظهار داشت: بهترین شیوه را در این مورد امام راحل ینیان نهاد به این صورت که مردم آزادانه فرد مورد نظر را انتخاب کنند و کاندیداها اگر رﺃی آوردند انجام وظیفه کنند و اگر موفق نشدند به شکلی دیگر به مردم خدمت کنند نه اینکه مملکت را به آتش بکشند.

 

رستگارپناه به ویژگیهای یک نماینده اصلح از نگاه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد: مبنای کلی برگزاری انتخابات حضور حداکثری مردم پای صندوقها است که در واقع یک وظیفه شرعی است به ویژه این روزها که تمام شبکه‌های ماهواره‌ای شبانه روز علیه ما تبلیغ و القا می‌کنند که اسلام به درد اداره جامعه نمی‌خورد اما خوشبختانه مردم ما هوشیارند و به این تبلیغات اهمیت نمی‌دهند.

 

وی افزود: به هرحال نماینده‌ای اصلح است که ملاک اصلی وی اسلام باشد، اصول اسلامی، قوانین و اخلاق انتخاباتی را رعایت کند، درد مردم را لمس کرده باشد و بفهمد و چشمش به دروازه‌های غرب نباشد که با کوچکترین مسئله‌ای تیشه به ریشه نظام اسلامی بزند.

 

جانشین مرکز مطالعات ملی امنیت پایدار گفت: نماینده اصلح نباید با مکاتب انحرافی تعامل داشته باشد و سیاستهای روز اسلام را تشخیص دهد و بر این اساس قانونگذاری کند.

 

وی بیان کرد: همه توان استکبار براین گذاشته شده که با ایجاد اختلاف و فتنه مسلمانان را به جان هم بیندازند همانطور که بزرگترین جنایت صهیونیست بین‌الملل این بود که در شناسنامه همه مسلمانان مهر تروریست زد.

 

رستگارپناه با اشاره به حادثه چندماه پیش فرانسه، خاطرنشان کرد: آن سناریوی تعیین شده برای بدنام کردن اسلام بود در حالی که در منطقه متجاوزان مسلمانان بیگناه را به مسلخ می‌برند و انگار هیچ اتفاقی هم نیفتاده است؛ بنابراین همه ما باید هوشیار باشیم و با دقت در انتخاب خود آینده‌ای روشن را برای کشورمان رقم بزنیم.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :