موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/45497 :کد

0

دشمنان انقلاب می‌خواهند ما را شبیه خود کنند

  پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۳:۰۹
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -دشمنان انقلاب می‌خواهند ما را شبیه خود کنند

مشاور بین الملل رئیس مجلس شورای در همایش گفتمان عزت ملی گفت: دشمنان انقلاب همواره در صدد هستند ما را شبیه خود کنند.

مشاور بین الملل رئیس مجلس شورای در همایش گفتمان عزت ملی گفت: دشمنان انقلاب همواره در صدد هستند ما را شبیه خود کنند.


 

به گزارش تحلیل ایران ، حسین شیخ الاسلام مشاور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلام امروز در همایش «گفتمان عزت ملی» که به همت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در دانشکده علوم دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: طبق آیات قرآن جهان به یک قسمت مومن و یک قسمت طاغوت تقسیم می‌شود و طبق همین آیات باید با یاران شیطان بجنگیم. انقلاب اسلامی در این منطقه دنیا را به حق و طاغوت تقسیم کرد. ملت و مردم یک جبهه شدند و جبهه حق و جبهه طاغوت شکل گرفت.

مشاور بین الملل رئیس مجلس با بیان اینکه در ائتلاف ضد یمن تمامی شاهنشاهی‌ها وجود دارند اظهار داشت: در سوریه یک جنگ همه جانبه در حال رخ دادن است و این جنگ بیشتر عقیدتی و فرهنگی است.

 وی افزود: دشمنان انقلاب می‌خواهند ما را شبیه خود کنند وقتی که انقلاب پیروز شد، هایزر آمد که ببیند می‌تواند کودتا کند یا نه و زمانی که فهمید دیگر نمی‌تواند و دیگر به مردم توپ و تانک اثر نمی‌کند، فهمید که این انقلاب با دیگر انقلاب‌ها فرق داشته است.

 شیخ الاسلام افزود: روش امام آوردن مردم به صحنه بود و مردم هم می‌دانستند که در صورت بیرون آمدن تیراندازی‌ها رخ می‌دهد و شهادت در انتظار آنهاست ، این بود که وقتی از خانه‌هایشان به بیرون می‌آمدند با غسل شهادت و وضو تظاهرات می‌کردند.

وی با بیان اینکه روش امام آوردن مردم با نیت‌های الهی به صحنه میدان بود، ادامه داد: منافقین در فرصت کمی تمام مسئولان را ترور و در این فضای استکبار صدام را انتخاب کردند و اگر این روش امام، عشق به شهادت نبود انقلاب تا به امروز پابرجا نمی‌ماند.

مشاور بین الملل رئیس مجلس با بیان اینکه جنگی که امروز در سوریه در حال رخ دادن است با هوشیاری بشار اسد نیت‌های شوم غربی‌ها را نقش بر آب می‌کند افزود: حضرت امام روش خود را در مراسم برائت در حج و تظاهرات علیه استکبار ارائه کرد و پس از چند سال استکبار تصمیم به توقف آن گرفت که البته دیر شده بود.

وی ادامه داد: بعد از فتح فاو و تثبیت نیروهای ایرانی در فاو استکبار و صدام فهمیدند که دیگر نمی‌توانند به جنگ ادامه دهند و سپس بحث قطعنامه 598 را پیش کشیدند.

شیخ الاسلام افزود: استکبار با زدن هواپیما مسافربری ایران می‌خواست که به امام بفهماند که مانع پیشروی می‌شویم. قبل از انقلاب همه امکانات و توانایی‌های ایران قربانی هدف‌های آمریکا می‌شد و آمریکایی‌ها بودند که عراق را اشغال کردند و توانستند 500 نفر را بکشند و با ده هزار نفر معلول و روانی برگردند. 

وی در پایان گفت: آمریکایی‌ها در عراق کاری کردند که ما در هشت سال جنگ نتوانستیم آن را انجام دهیم و آن سقوط صدام بود آن‌ها می‌خواستند خودشان حاکم عراق را تعیین کنند اما ملت عراق این اجازه را نداد و این یکی از دلایل خروج آمریکایی‌ها از عراق بود.

 منبع : فارس

                               

شیخ     مجلس     مشاور     بین الملل        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :