موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/45518 :کد

0

چراغ سبز برخی مسئولان به ورود عوامل نفوذ

  پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۴:۱۳
تعداد بازدید : ۲۳۵   
 تحلیل ایران -چراغ سبز برخی مسئولان به ورود عوامل نفوذ

امام جمعه مشهد مقدس ورود افرادی که گرایشات غربی دارند به مجلس را یکی از زمینه‌های بروز نفوذ دانست و گفت: هم اکنون شاهد هستیم که برخی از عناصر داخلی درصدد تسهیل راه نفوذ دشمن به کشور هستند.

امام جمعه مشهد مقدس ورود افرادی که گرایشات غربی دارند به مجلس را یکی از زمینه‌های بروز نفوذ دانست و گفت: هم اکنون شاهد هستیم که برخی از عناصر داخلی درصدد تسهیل راه نفوذ دشمن به کشور هستند.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت الله سید احمد علم الهدی ظهر امروز در مراسم ارکان حلقه‌های صالحین که در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد، با بیان اینکه امروز شاهد تولد نسل سوم انقلاب هستیم، خاطرنشان کرد: مجموعه برنامه‌های صهیونیست‌ها و استکبار جهانی در این نقطه خلاصه می‌شود که در جامعه ما نفوذ کرده و بر کل نظام تسلط داشته باشند.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر وجود خطر نفوذ دشمن، تأکید کرد: انقلاب اسلامی ایران هم اکنون بسیار قوی‌تر از زمان رحلت امام خمینی شده و دلبستگی مردم به مقام معظم رهبری بالاتر رفته است.

 

علم‌الهدی یکی از دلایلی که دشمن برای خود در چیدن نقشه‌های نفوذی دارد را ریزش تعداد افراد انقلابی دانست و تصریح کرد: افرادی که علاوه بر تکنولوژی به ورود مدیران غربی به کشور اعتقاد دارند در واقع دل در گرو اروپا گذاشته‌اند.

 

وی در تبیین زیان‌هایی که در نتیجه نفوذ متوجه کشور می‌شود، خاطرنشان کرد: تخریب ارزش‌های انقلابی و چپاول کشور دو دسته از زیان‌هایی است که نفوذ  به همراه دارد.

 

امام جمعه مشهد مقدس افزود: شاهد هستیم که مستشاران  آمریکایی 25 سال اموال ملت ایران را غارت کرده و هم اکنون نیز مشاهده می‌شود که 40 هزار مستشار آمریکایی 80 میلیون عرب را زیر سلطۀ رژیم صهیونیستی برده‌اند.

 

علم‌الهدی با اظهار ناراحتی از برخی برخوردهای مدیریتی، تصریح کرد: هم اکنون شاهد هستیم که برخی از عناصر داخلی راه نفوذ دشمن به کشور را باز می‌کنند.

 

وی ورود افرادی که گرایشات غربی دارند به مجلس را یکی از زمینه‌های بروز نفوذ دانست و گفت: اگر افرادی که در فتنه 88 شعار نه غزه و نه لبنان را سر دادند به مجلس راه پیدا کنند در حوزه دشمن قرار گرفته و دیگر مشخص نیست عاقبت جمهوری اسلامی ایران چه می‌شود.

منبع:تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :