موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی یارانه

a/45612 :کد

0

حذف ۳ میلیون نفر از لیست یارانه تا پایان امسال

  پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۹:۲۵
تعداد بازدید : ۲۶۴   
 تحلیل ایران -حذف ۳ میلیون نفر از لیست یارانه تا پایان امسال

معاون امور رفاهی وزیر تعاون گفت: تاکنون ۳ میلیون نفر از لیست یارانه بگیران حذف شده اند.

معاون امور رفاهی وزیر تعاون گفت: تاکنون 3 میلیون نفر از لیست یارانه بگیران حذف شده اند.

 

 

به گزارش پايگاه خبري تحليلي "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، میدری معاون امور رفاهی وزیر تعاون در خصوص حذف یارانه 6 میلیون نفر تا پایان امسال گفت: امسال بنا بود 6 میلیون نفر از لیست یارانه بگیران حذف شوند که تاکنون 3 میلیون نفر از این افراد از لیست خارج شده اند.

وی در پاسخ به این سوال که معیار حذف 3 میلیون نفر بر چه اساسی بوده است، تصریح کرد: حذف برخی از یارانه بگیران از لیست اشتباه بوده و بعد از بررسی به آنها عودت داده شده و یا خواهد شد.

میدری اظهار داشت: افرادی که دارای شماره یا کارت ملی و یا اینکه از لیست آمار ثبت احوال خارج نشده اند همچنان یارانه به آنها تعلق می گیرد که احتمال داردبرخی از این افراد ساکن خارج از کشور یا جز فوت شدگان باشند.

 معاون امور رفاهی وزیر تعاون با اشاره به اینکه هیچ مکانیسم دقیقی برای شناسایی این افراد وجود ندارد، گفت:بر اساس اعلام ثبت احوال 3 درصد از افراد فوت شده در قبرستان های نامشخص و یا حتی خارج از کشود دفن شده اند که هیچ راهی برای شناسایی این افراد وجود ندارد و احتمالا برای این افراد همچنان یارانه واریز شود.

همچنین وی با اشاره به طرح حذف 15 میلیون یارانه بگیر افزود: این طرح توسط کمیسیون اجتماعی در مجلس مطرح شده و قرار است مورد بررسی قرار بگیرد و تاکنون هیچ تصمیمی درباره این موضوع اتخاذ نشده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :