موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/45704 :کد

0

یک ماه است می‌خواهند برای ما حاشیه درست کنند

  جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۸:۱۸
تعداد بازدید : ۲۹۴   
 تحلیل ایران -یک ماه است می‌خواهند برای ما حاشیه درست کنند

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یک ماه است که همه می‌خواهند برای ما حاشیه درست کنند.

 

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یک ماه است که همه می‌خواهند برای ما حاشیه درست کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران، محسن بنگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد تساوی 2-2 پرسپولیس و سپاهان اظهار داشت: این نتیجه اصلا عادلانه نبود، ما بهتر از سپاهان بودیم و باید این تیم را شکست می‌دادیم.

وی ادامه داد: طارمی دروازه خالی را بیرون زد و اگر آن توپ گل می‌شد می‌توانستیم سپاهان را شکست بدهیم اما باز هم خدا را شکر که دو مرتبه توانستیم به بازی برگردیم. در کل یک امتیاز اصلاً به درد ما نخورد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه چرا بازی این تیم و سپاهان اسیر حواشی سکوها و محمدرضا خلعتبری شد عنوان کرد: به نظر من این مساول روی روند بازی تأثیری نداشت،‌ بازیکن هستیم و به ما ارتباطی ندارد که روی سکو یا خارج از زمین چه اتفاقی رخ می‌دهد.

بنگر خاطرنشان کرد: یک ماه است که همه می‌خواهند برای ما حاشیه درست کنند، از تلویزیون تا خبرنگاران، واقعاً بعضی مواقع خبری از تیم می‌شنویم که خودمان هم تعجب می‌کنیم. یک بار گفتند من و نورمحمدی با هم قهر هستیم و ... که خنده دار است.

وی افزود: ما یک خانواده هستیم که تحت هر شرایطی پشت هم می‌مانیم، حالا اگر 100 بازی هم ببازیم مشکلی وجود ندارد. در کل فکر می‌کنم تمام این حواشی به خاطر این درست شد که ما تصمیم گرفتیم مصاحبه نکنیم!
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :