موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی علمی پزشکی

a/45715 :کد

0

کشف علت خاص بودن افراد با گروه خونی o

  جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۹:۲۵
تعداد بازدید : ۲۷۲   
 تحلیل ایران -کشف علت خاص بودن افراد با گروه خونی o

گروه خونی بر رفتارهای اجتماعی، سلامت جسم و روح و حتی انتخاب شغل افراد تاثیر‌گذار است.

 

 

گروه خونی بر رفتارهای اجتماعی، سلامت جسم و روح و حتی انتخاب شغل افراد تاثیر‌گذار است.
 

 

به گزارش تحلیل ایران، در مطالعه‌ای که به تازگی انجام شده است دانشمندان نشان دادند که افراد دارای گروه خونی 0 نقش مهمی در هر جامعه ایفا می‌کنند. رهبری، فعال بودن، انرژی بخش بودن و توانایی تمرکز در افراد با گروه خونی o نسبت به بقیه گروه‌های خونی بارز‌تر است.
 
جالب است بدانیم چه چیزی باعث می‌شود کسانی که گروه خونی O دارند منحصر به فرد باشند. در ژاپن گروه خونی افراد هنگام مصاحبه برای استخدام پرسیده می‌شود. افراد دارای گروه خونی 0 اغلب به عنوان یک فرد مسئول، متعهد و با وجدان کاری شناخته شده‌اند. مطالعات نشان داده است که آنها در زمره منطقی‌ترین افراد و بهترین راهنما در بین همه گروه‌های خونی هستند. یکی از دلایل این است که اجداد آنها در بین انسان‌های نخستین شکارچیان با دقت و بهترین ارزیابان محیط زیست بودند.
 
آنها اغلب قدرتمند‌، مولدکار و انرژِی هستند با این حال، زمانی که تحت استرس هستند ممکن است عصبانی، بیش فعال و خشن باشند. رژیم غذایی نامناسب، ورزش نکردن، عادات بد رفتاری و یا  استرس بالا بر متابولیک بدن آنها تاثیر می‌گذارد مقاومت به انسولین، کم کاری غده تیروئید و چاقی از عوارض عملکرد بد متابولیک بدن است.
 
افراد با گروه خون 0 مستعد ایجاد زخم، اختلال عملکرد غده تیروئید و پایین بودن هورمون آن‌، کمبود ید‌، چاقی، جمع شدن مایع میان بافتی و حتی تومور هستند. آنها همچنین سطح اسید معده بالاتری به نسبت دیگر گروه‌های خونی دارند و اغلب التهاب معده و زخم معده در آنها شایع است.
 
استرس می‌تواند خشونت بیش از حد و بیش فعالی در آنها ایجاد کند. افراد این نوع گروه خونی وقتی بیش از حد خسته، افسرده و یا بی حوصله هستند زودتر دچار تنش عصبی می‌شوند با  این وجود علاقه به ریسک  و خطر کردن در افراد با گروه خونی  o بیشتر دیده می‌شود.
 
گفتنی است؛ افراد این گروه خونی باید از مصرف کافئین دوری کنند زیرا کافئین به دلیل بالا بودن آدرنالین برای افراد دارای این نوع گروه خونی مضر است. همچنین فعالیت بدنی منظم، 3 تا 4 بار در هفته برای سلامتی این گروه خونی الزامی است.
 منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :