موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/45806 :کد

0

قنبرپور: دیگر نمی‌خواهیم امتیاز از دست بدهیم

  جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۴:۰۴
تعداد بازدید : ۳۵۱   
 تحلیل ایران -قنبرپور: دیگر نمی‌خواهیم امتیاز از دست بدهیم

مربی پرسپولیس گفت: بازی‌هایی که در پیش‌رو داریم ۶ امتیازی است و نهایت این امتیازات را می‌خواهیم.

مربی پرسپولیس گفت: بازی‌هایی که در پیش‌رو داریم ۶ امتیازی است و نهایت این امتیازات را می‌خواهیم.

 

مصطفی قنبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت: قبل از هر چیز لازم می‌دانم از مدیریت باشگاه تشکر کنم که با یک کار قشنگ مقدمات حضور تماشاگران را در ورزشگاه آزادی فراهم کرد و هواداران هم با حضور پر شورشان در ورزشگاه انرژی مثبتی به تیم وارد کردند.

 

وی ادامه داد: دیدار با سپاهان دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول تیم ما آن‌طور که باید خوب کار نکرد و اشتباهاتی داشتیم که منجر به گل سپاهان و ایجاد یکی دو موقعیت خطرناک دیگر برای این تیم شد. در نیمه دوم با صحبت‌هایی که برانکو با بازیکنان داشت و تعویض به موقعی که داشتیم، روند بازی به طور کل تغییر کرد. شرایط در این نیمه به شکلی رقم خورد که بازی مساوی شد، اما اگر در زدن ضربات آخر دقت بیشتری داشتیم نتیجه می‌توانست به نفع تیم ما رقم بخورد.

 

مربی پرسپولیس با تأکید بر اینکه از پرسپولیس و سپاهان انتظار چنین بازی خوبی می‌رفت، یادآور شد: نیمه دوم دیدار پرسپولیس - سپاهان واقعاً در سطح بالایی انجام شد و این همان چیزی بود که هواداران و اهالی فوتبال از این دو تیم انتظارش را داشتند. به هر حال پرسپولیس و سپاهان از بهترین تیم‌های ایران هستند و همیشه بازی‌های آنها مقابل یکدیگر جذاب از آب در می‌آید. هر چند که اگر نتیجه به نفع ما رقم می‌خورد از لحاظ جدولی خیلی سود می‌بردیم.

 

قنبرپور در واکنش به این پرسش که آیا پرسپولیس با این امتیازاتی که در خانه از دست می‌دهد می‌تواند قهرمان شود یا نه، گفت: به هر صورت ما در یک تورنمنت طولانی و سنگین حضور داریم که هر بازی آن می‌تواند در سرنوشت قهرمانی تأثیرگذار باشد. امیدوارم در بازی‌های آینده که همه شش امتیازی است بتوانیم نهایت امتیاز را کسب کنیم تا در روز آخر حسرت از دست رفتن آنها را نداشته باشیم.

 

مربی پرسپولیس درباره بازی این تیم با ذوب‌آهن نیز تصریح کرد: این بازی هم حساسیت و جذابیت خاص خودش را دارد. ما بازی با سپاهان را فراموش کرده‌ایم و تمام تمرکز‌مان روی بازی با ذوب‌آهن است. آنها هم در بازی قبل در خانه دو امتیاز از دست دادند و مقابل ما برای جبران آن دو امتیاز راهی میدان خواهند شد. پرسپولیس هم در شرایطی به سر می‌برد که نمی‌خواهد این بازی‌های شش امتیازی را از دست بدهد و قطعاً برای برد راهی اصفهان خواهیم شد.

 

قنبرپور در پایان راجع به عملکرد الکساندر لوبانف در بازی با سپاهان و شرایط این دروازه‌بان برای دیدار با ذوب‌آهن نیز خاطرنشان کرد: لوبانف اولین بازی خود را برای پرسپولیس در حضور نزدیک به 80 هزار تماشاگر انجام داد و عملکردش از نظر کادرفنی و شخص برانکو خوب بود. او هر روز از نظر بدنی شرایطش بهتر می‌شود و مطمئناً به زمان نیاز خواهد داشت تا با بازیکنان تیم بیشتر هماهنگ شود. نگرانی بابت خط دروازه نداریم و شرایط دروازه‌بان‌های تیم خوب است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :