موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی بهداشت

a/45809 :کد

0

توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت در اولویت وزارت بهداشت

  جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۴:۱۶
تعداد بازدید : ۱۸۱۸۹۱   
 تحلیل ایران -توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت در اولویت وزارت بهداشت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت در اولویت وزارت بهداشت است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت در اولویت وزارت بهداشت است.

 

به گزارش تحلیل ایران، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی صبح امروز در مراسم افتتاح بیمارستان کودکان سرطانی تبریز، با اشاره به اینکه حضور در تبریز را افتخار خود می‌دانم، اظهار داشت: یاد همه شهیدان تبریز در انقلاب و دفاع مقدس را گرامی می‌داریم، چراکه آرامش امروز را مدیون این عزیزان هستیم.

 

وی خدمت به کودکان سرطانی را یکی از بالاترین ارزش‌ها دانست و تصریح کرد: شهرداری تبریز کمک‌های گسترده‌ای برای احداث این بیمارستان انجام داد که در طول این دولت این کمک‌ها به دانشگاه علوم پزشکی افزایش یافته است.

 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه شهرداری‌ها فقط یک کارگاه عمرانی نیستند،‌ خاطرنشان کرد: شهرداری‌ها مسئولیت‌های اجتماعی نیز برعهده دارند که شهرداری تبریز به خوبی این مسئولیت را انجام داده است.

 

هاشمی، توسعه زیرساخت‌های خدمات در حوزه سلامت را از اولویت‌های وزارت بهداشت عنوان کرد و افزود: مسئولان آذربایجان شرقی کارنامه مناسبی در این زمینه دارند.

 

وی با اشاره به افتتاح بیمارستان کودکان سرطانی تبریز، اظهار داشت: همه مردم و مسئولان امر در این عمل صالح شریک هستند، علی‌رغم اینکه دانشگاه علوم پزشکی در این عرصه نقش فعالی داشته است.

 

وزیر بهداشت بابیان اینکه روز پرستار در ایام بهمن قرارگرفته است، با تبریک این روز به پرستاران کشور، تصریح کرد: یکی از توفیقات خداوند این روپوش سفید است، چراکه یکی از دعاهایی که مستجاب می‌شود، دعای بیماران است.

 

وی با اشاره به اینکه به دانشگاه علوم پزشکی تبریز افتخار می‌کنیم که کم‌کم به جایگاه واقعی خود بازمی‌گردد، تصریح کرد: توانمندی و سهم تبریز در منطقه، بیش از این است که امیدوارم، روزبه‌روز نقش فعال تبریز در عرصه پزشکی منطقه و کشور افزایش یابد.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :