موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/45812 :کد

0

انتقاد شدید کلینتون و ساندرز از یکدیگر در مناظره تلویزیونی

  جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۴:۲۴
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -انتقاد شدید کلینتون و ساندرز از یکدیگر در مناظره تلویزیونی

دو نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا که رقابت شانه به شانه‌ای با یکدیگر دارند در مناظره‌ای تلویزیونی به انتقاد سخت از یکدیگر پرداختند.

دو نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا که رقابت شانه به شانه‌ای با یکدیگر دارند در مناظره‌ای تلویزیونی به انتقاد سخت از یکدیگر پرداختند.

 

به گزارش تحلیل ایران، «هیلاری کلینتون» و «برنی سندرز» دو نامزد حزب دموکرات آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری این کشور در مناظره ای تلویزیونی به شدت از هم انتقاد کردند.

 

سندرز در این مناظره تلویزیونی گفت: وی برخلاف هیلاری کلینتون که با کمک های مالی گسترده سرمایه داران فعالیت های تبلیغاتی خود را ادامه می دهد یک کمپین انتخاباتی در حال تغییر و تحول را با کمک های مالی افراد و شهروندان به پیش می برد.

 

هیلاری کلینتون وزیر خارجه سابق و نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هم در واکنش به این اظهارات برنی ساندرز گفت: ساندرز سابقه فعالیت های مرا تخریب می کند و طرح چنین ادعاهایی از سوی وی بی ارزش است.

 

کلینتون گفت ساندرز جنگ تبلیغاتی بسیار ماهرانه ای را علیه من با هدف بدنام کردنم به راه انداخته است. وی گفت: ما باید درباره مسائلی گفتگو کنیم که مردم آمریکا را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

هیلاری کلینتون گفت: دموکرات های آمریکا برای مقابله با مشکلاتی که آمریکا با آنها مواجه است به اتحاد و همبستگی نیاز دارند. وی گفت من در مقایسه با ساندرز از سابقه و فرصت های بهتری برای ایجاد این اتحاد در میان دموکرات ها به منظور مقابله با مشکلات آمریکا برخوردار هستم.

 

برنی سندرز رقیب اصلی هیلاری کلینتون در انتخابات درون حزبی حزب دموکرات آمریکا گفت: در صورتی که نتوانیم تاثیر پول های هنگفت را در سیاست متوقف کنیم و این پول ها و صاحبان آنها همچنان سیاست و مسائل سیاسی آمریکا را کنترل کنند هیچ کس قادر نخواهد بود تغییراتی را که این کشور به آنها نیاز دارد ایجاد کند و وضع طبقه متوسط و بخش کارگری آمریکا را تغییر دهد.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :