موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی بانک ، بیمه ، بورس

a/45841 :کد

0

بانک اتریشی در ایران دفتر نمایندگی تاسیس می‌کند

  جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۵:۵۴
تعداد بازدید : ۲۳۰   
 تحلیل ایران -بانک اتریشی در ایران دفتر نمایندگی تاسیس می‌کند

یک مقام بانک بین المللی رایفیسن اتریش گفت، این بانک قصد دارد همکاری خود با ایران را از سر بگیرد و یک دفتر نمایندگی در ایران تاسیس کند.

یک مقام بانک بین المللی رایفیسن اتریش گفت، این بانک قصد دارد همکاری خود با ایران را از سر بگیرد و یک دفتر نمایندگی در ایران تاسیس کند.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از پایگاه خبری ترند، یک مقام بانک بین المللی رایفیسن اتریش گفت، این بانک قصد دارد بعد از لغو تحریم ها، به یک بانک برجسته در ایران تبدیل شود.

اینگرید کرن دیتز، سخنگوی بانک رایفیسن گفت: «هدف بانک بین المللی رایفیسن این است که وقتی مجددا فعالیت در ایران را از سر می گیرد به یک بانک برجسته تبدیل شود.»

«ما به دنبال حمایت از مشتریان خودمان از طریق ارائه خدمات بانکی در زمینه داد و ستدهای غیر تحریمی هستیم.»

وی همچنین ادعاها درباره قصد این بانک برای تاسیس شعبه در ایران را تکذیب کرد و گفت، گشایش یک دفتر نمایندگی در برنامه ما است.

«ما قصد نداریم در ایران شعبه دایر کنیم، بلکه یک دفتر نمایندگی برای حمایت از مشتریان چند ملیتی و شرکت هایی که به ایران صادرات دارند یا در این کشور فعالیت می کنند، ایجاد خواهیم کرد.»

«بانک ما قرار نیست خدمات بانکی خرد در ایران ارائه دهد. با توجه به اینکه ایران سال های فراوانی از بازارهای بین المللی محروم بوده، ما پتانسیل عظیمی برای رسیدن ایران به توسعه بین المللی می بینیم.»

نماینده بانک رایفیسن همچنین گفت، این بانک در حال آماده شدن برای گفت و گو و مذاکره با مقامات ایرانی است. وی از بیان جزئیات بیشتر در این باره خودداری کرد.
 منبع:مشرق
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :