موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/45981 :کد

0

لیست واحد اصولگرایان امروز اعلام می‌شود

  شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۷:۰۲
تعداد بازدید : ۲۹۲   
 تحلیل ایران -لیست واحد اصولگرایان امروز اعلام می‌شود

عضو شورای شهر تهران گفت: در زمینه دوستی و همدلی بین شیعه و سنی، ایران در جهان نمونه است و بندرعباس هم در کشور خودمان باید نمونه قرار بگیرد.

عضو شورای شهر تهران گفت: در زمینه دوستی و همدلی بین شیعه و سنی، ایران در جهان نمونه است و بندرعباس هم در کشور خودمان باید نمونه قرار بگیرد.


 

به گزارش تحلیل ایران، پرویز سروری با اشاره به اهداف سفرش به این شهر، اظهار داشت: در ایام دهه فجر هدف در وهله اول زیارت مردم خونگرم بندرعباس بود. هدف بعدی ساماندهی و بررسی وضعیت نیروهای ائتلاف سراسری اصولگرایان در هرمزگان بود تا بتوانیم در زمان قانونی، کاندیدهای ائتلاف را معرفی کنیم.


وی ادامه داد: در مدت حضورم در بندرعباس جلسات فشرده و خوبی را برگزار کردیم. با کانون مداحان و تشکل‌های مذهبی دیداری داشتیم تا با توجه به اینکه وارد ایام فاطمیه هم می‌شویم، نشست گرمی با مداحان داشته باشیم و از این پتانسیل هم استفاده کنیم. با توجه به نقشی که مداحان می‌‎توانند داشته باشند، ان‌شاءالله آثار این دیدار را در حضور مردم در انتخابات خواهیم دید.


عضو شورای شهر تهران خاطر نشان ساخت: یک جلسه خوب و مفید هم با دوستان اهل سنت هرمزگان داشتیم. همین جا اعتراف می‌کنم یکی از بهترین جلسات عمرم را با این دوستان تجربه کردم. به واقع، از تک‌تک لحظات آن لذت برده و استفاده کردم.


سروری افزود: بلوغ فرهنگی مناسبی در بندرعباس شکل گرفته است. در اینجا اهل سنت با شیعیان به خوبی همدل هستند و رفتاری برادرگونه دارند. همیشه گفته‌ام در زمینه دوستی و همدلی بین شیعه و سنی، ایران در جهان نمونه است و حالا می‌گویم بندرعباس هم باید در کشور خودمان نمونه قرار بگیرد.


وی در پاسخ به اینکه چه زمانی لیست ائتلاف اصولگرایان به طور رسمی اعلام خواهد شد؟ گفت: تا امروز نتیجه لیست واحد اصولگرایان در کل کشور اعلام می‌شود. البته در یکی دو منطقه نامزدهای اصلح به قدری زیاد هستند که کمی کار سخت است. شاید لیست این مناطق کمی دیرتر آماده شود.


سروری در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا تهران هم جزو مناطقی است که در مورد لیست آن به جمع‌بندی نرسیده‌اید؟ عنوان کرد: نه لیست تهران تقریبا مشخص شده است و احتمالا تا فردا اعلام می‌شود.


منبع: فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :