موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتسال

a/46131 :کد

0

می‌ترسم رفتنم به ازبکستان حرف و حدیث به همراه داشته باشد

  شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۶:۱۷
تعداد بازدید : ۲۸۴   
 تحلیل ایران -می‌ترسم رفتنم به ازبکستان حرف و حدیث به همراه داشته باشد

بهترین بازیکن فوتسال آسیا گفت: برای حضور در فینال جام ملت‌های آسیا و همچنین دریافت جایزه‌ام به ازبکستان دعوت شدم، اما می‌ترسم به آنجا بروم.

بهترین بازیکن فوتسال آسیا گفت: برای حضور در فینال جام ملت‌های آسیا و همچنین دریافت جایزه‌ام به ازبکستان دعوت شدم، اما می‌ترسم به آنجا بروم.

 

به گزارش تحلیل ایران، وحید شمسایی در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال اظهار داشت: همه ما باید کمک کنیم تا تیم ملی فوتسال بتواند در مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا نتیجه بگیرد. ما دعا می‌کنیم این اتفاق رخ دهد، چرا که سربلندی تیم ملی فوتسال، سربلندی همه ماست.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تیم ملی فوتسال را در این رقابت‌ها همراهی خواهد کرد، گفت: من برای تماشای فینال مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا به این رقابت‌ها دعوت شده‌ام. از طرفی هم قرار است جایزه بهترین بازیکن آسیا را دریافت کنم، اما اگر حقیقت را بخواهید می‌ترسم که با تیم ملی به ازبکستان بروم، چرا که حرف و حدیث‌های زیادی در این مورد مطرح می‌شود. فعلاً تصمیمی در این باره نگرفته‌ام.

 

مربی - بازیکن تیم فوتسال تأسیسات دریایی در خصوص آخرین وضعیت این تیم خاطر نشان کرد: هنوز وضعیت نهایی من در این تیم مشخص نیست. من با دو سه تیم صحبت کرد‌ه‌ام، اما آنهایی که وحید شمسایی را می‌شناسند و با او زندگی کرده‌اند می‌دانند من تا زمانی که چیزی قطعی نشده و روی کاغذ نیامده است، آن را اعلام نمی‌کنم.

منبع:تسنیم

                               

بهترین     بازیکن     فوتسال     آسیا     شمسایی    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :