موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/46168 :کد

0

انقلاب اسلامی زمینه سقوط حکومت‌های فاسد را فراهم کرد

  شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۸:۴۵
تعداد بازدید : ۲۶۸   
 تحلیل ایران -انقلاب اسلامی زمینه سقوط حکومت‌های فاسد را فراهم کرد

آیت‌الله نوری همدانی گفت: هرچه از عمر انقلاب می‌گذرد عظمت و قدرت انقلاب اسلامی بر همگان روشن‌تر می‌شود، انقلاب اسلامی سبب بیداری ملت های مسلمان در بربرابر ظلم و سقوط رژیم‌های فاسد شد.

آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه تشکیل حکومت عادلانه یکی از مهم‌ترین اصول اسلام است، گفت: هرچه از عمر انقلاب می‌گذرد عظمت و قدرت انقلاب اسلامی بر همگان روشن‌تر می‌شود، انقلاب اسلامی سبب بیداری ملت های مسلمان در بربرابر ظلم و سقوط رژیم‌های فاسد شد.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله نوری‌همدانی عصر امروز در دیدار با داوطلبان جمعیت هلال احمر سراسر کشور، اظهار داشت: خداوند در سوره فجر تاکید می‌کند که ظالمینی در سراسر جهان بودند که به مردم ظلم می‌کردند اما چون مسلمانان در راه اسلام گام برداشتند، خداوند ظالمان را از بین برد.

 

مرجع تقلید شیعیان بابیان اینکه امام خمینی (ره) رژیم سلطنت را به‌طور کامل قلع و قمع و نابود کرد، افزود: پیش از انقلاب اسلامی رژیم شاه حکومت می‌کرد و عده‌ای کاخ نشین بودند و مردم از فقر فرهنگی و مادی رنج می‌بردند، اما پیروزی انقلاب اسلامی سبب نابودی و زوال این رژیم شد.

 

آیت‌الله نوری‌همدانی با بیان اینکه امام خمینی (ره) با توکل به خدا در برابر رژیم شاه ایستادگی کرد، بیان کرد: انقلاب اسلامی سبب نابودی قدرت استبدادی داخل که مورد حمایت قدرت‌های استکباری بود، شد و حکومت شاه که مورد حمایت همه‌جانبه آمریکا بود از هم پاشید.

 

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه تشکیل حکومت عادلانه یکی از مهم‌ترین اصول اسلام است، عنوان کرد: هرچه از عمر انقلاب می‌گذرد عظمت و قدرت انقلاب اسلامی بر همگان روشن‌‌تر می‌شود، این انقلاب سبب شد تا ملت‌های مسلمان در برابر ظلم بیدار شوند و رژیم‌های فاسد از بین بروند.

 

وی با تاکید بر لزوم تبعیت از ولایت فقیه تصریح کرد: امروز در مملکت ایران نظام ولایی به‌وجود آمده و همگان وظیفه حمایت و پشتیبانی از این حکومت را دارند.

 

مرجع تقلید شیعیان با تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته توسط هلال‌احمر افزود: هلال احمر کار بسیار مهمی را انجام می‌دهد و در راستای کمک به انسان‌ها فعالیت می‌کند و خداوند به شما توفیق بسیار بزرگی را داده که جان انسان هارا نجات می‌دهید.

 

آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه سحر خیزی و تهجد در موفقیت انسان‌ها بسیار مؤثر است، بیان کرد: سعی کنید که نمازهای خود را در اول وقت بخوانید و پیش از آن که کار خود را آغاز کنید به قرائت قرآن‌کریم بپردازید تا عاقبت به خیر و سعادت مند شوید.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :