موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی صنعت ، معدن ، تجارت

a/46285 :کد

0

آگاهی تجار ایرانی از خط اعتباری ۵ میلیون یورویی

  یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۷:۴۹
تعداد بازدید : ۲۱۲   
 تحلیل ایران -آگاهی تجار ایرانی از خط اعتباری ۵ میلیون یورویی

مدیر عامل بانک ملت ارمنستان گفت : هفته آینده سمیناری با تجار ایرانی برگزار و شرایط استفاده از خط اعتباری ۵ میلیون یورویی را تبیین می کنیم.

مدیر عامل بانک ملت ارمنستان گفت : هفته آینده سمیناری با تجار ایرانی برگزار و شرایط استفاده از خط اعتباری 5 میلیون یورویی را تبیین می کنیم.

 

به گزارش تحلیل ایران، سید غلامرضا موسوی که در مراسم امضای قرارداد بین بانک توسعه صادرات و بانک ملت ارمنستان سخن می گفت ، افزود : این قرارداد برای کشور ما بسیار مفید است زیرا ارمنستان در کشورهای اوراسیا عضویت دارد و قانون بین این کشورها ، کالایی که وارد ارمنستان شود بدون حق گمرکی به کشورهای دیگر عضو در اوراسیا هم می رود.  
 
وی ادامه داد :‌ به این ترتیب ارمنستان یک کشور دو و نیم میلیون نفری نیست بلکه با عضویت در اتحادیه اوراسیا یک کشور 200 میلیون نفری به حساب می آید.
 
موسوی درباره بانک ملت ارمنستان گفت:‌ این بانک در خدمت تسهیل تجارت ایران و ارمنستان است و از نظر شاخص سود‌آوری رتبه 4 را بین 21 بانک ارمنستان دارد.
 
وی ادامه داد: در دوران پسا تحریم 20 بانک ارمنی حساب خود را با ما فعال کردند و تا هفته آینده هم حساب یورویی 5 بانک برقرار خواهد شد.
منبع: میزان

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :