موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/46299 :کد

0

دولت بایدخطا خوددرحذف یارانه خانوارهای واجدشرایط راجبران کند

  یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۸:۲۴
تعداد بازدید : ۱۹۹   
 تحلیل ایران -دولت بایدخطا خوددرحذف یارانه خانوارهای واجدشرایط راجبران کند

عضو کمیسیون اقتصادی‌ حذف برخی خانوارهای یارانه بگیر را خطای دولت خواند و گفت: از دولت انتظار داریم برای این خانوارها فکری بکند.

عضو کمیسیون اقتصادی‌ حذف برخی خانوارهای یارانه بگیر را خطای دولت خواند و گفت: از دولت انتظار داریم برای این خانوارها فکری بکند.

به گزارش تحلیل ایران؛ ابوذر ندیمی عضو کمیسیون اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره حذف 15 میلیون یارانه بگیر تا پایان 94 گفت: قانون این اجازه را به وزارت تعاون کار و امور اجتماعی و سازمان هدفمندی یارانه ها داده تا نحوه پرداخت یارانه ها را اصلاح کنند.
 
ندیمی با اشاره به خطای دولت در حذف خانوارهایی که شرایط دریافت یارانه را دارند، اضافه کرد: از دولت انتظار داریم برای این خانوارها هم فکری بکند؛ یعنی فشارهای ناشی از گرانی حامل‌های انرژی را مدیریت کند و این کار را دولت باید تا پایان اجرای قانون هدفمندی انجام دهد.
 
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل تاکید کرد: اگر یارانه خانواری به اشتباه قطع شده، این خطا قابل اصلاح است و این خانواده با پیگیری باید بتواند دوباره وارد سامانه دریافت یارانه شود.
 
وی با بیان اینکه تاکنون حکم جدیدی در رابطه با یارانه‌ها نداریم، خاطرنشان کرد: قانون هدفمندی یارانه‌ها طبق روال خود ادامه پیدا می‌کند مگر اینکه موارد جدیدی در مجلس به آن اضافه شود.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :