موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی نظام وظیفه

a/46366 :کد

0

فراخوان مشمولان دیپلم و زیر دیپلم در بهمن ماه سال جاری

  یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۰:۵۸
تعداد بازدید : ۲۵۸   
 تحلیل ایران -فراخوان مشمولان دیپلم و زیر دیپلم در بهمن ماه سال جاری

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم بهمن ماه ۱۳۹۴ را به خدمت سربازی فراخواند.

 

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم بهمن ماه ۱۳۹۴ را به خدمت سربازی فراخواند.

 

به گزارش تحلیل ایران، سازمان وظیفه عمومی ناجا ضمن فراخوان كلیه مشمولان غایب و غیرغایب متولد ۱۳۵۵ تا پایان بهمن ماه ۱۳۷۶ برای انجام خدمت دوره ضرورت، طی اطلاعیه ای اعلام كرد: كلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم سال های مذكور كه برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم بهمن ماه سال ۱۳۹۴ دریافت كرده اند، می بایست در ساعت و محلی كه توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراكز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

مشمولان ساكن تهران بزرگ

كلیه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ می باشند می بایست راس ساعت ۶ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۹/۱۱ /۹۴ به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش ابلاغ شده است حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

 مشمولان ساكن سایر استان های کشور

كلیه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ می باشند راس ساعت ۷صبح دو شنبه مورخ ۱۹/۱۱ /۹۴ به معاونت وظیفه عمومی استان محل سکونت مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

لازم به ذكر است، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.

 آن دسته از مشمولانی كه به هر دلیل تاكنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراكز آموزش، نشده اند، می توانند به نزدیكترین دفتر خدمات الكترونیك انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذكور اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام کنند .
منبع: مهر

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :