موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/46413 :کد

0

جزئیات راه‌اندازی پروژه تخریب اصول‌گرایان از سوی اصلاح‌طلبان

  یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۳:۲۴
تعداد بازدید : ۱۶۲   
 تحلیل ایران -جزئیات راه‌اندازی پروژه تخریب اصول‌گرایان از سوی اصلاح‌طلبان

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: تمام نیروهای اصول‌گرا به نظر شورای ائتلاف تمکین خواهند کرد.

 

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: تمام نیروهای اصول‌گرا به نظر شورای ائتلاف تمکین خواهند کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری تسنیم، با اشاره به به ضرورت حفظ وحدت و همدلی اصول‌گرایان در انتخابات مجلس، گفت: مجلس بعدی برای بخشی از اصلاح‌طلبان که به خارج از کشور تمایل دارند، مجلسی حیاتی محسوب می‌شود و تلاش می‌کنند سهم قابل توجهی داشته باشند تا به برخی از مقاصد شوم خود برسند.

 

وی با اشاره به پروژه تخریب برخی جریان‌های خاص، تصریح کرد: از ابتدای شکل‌گیری بحث ائتلاف میان اصولگرایان، برخی اصلاح‌طلبان پروژه‌ای را کلید زدند که مبنای آن بر این اساس بود که برخی تشکل‌ها را تحریک کنند و بعد از اینکه اصول‌گرایان به این رفتارها بی‌اعتنایی کردند، آنها سعی داشتند ارتباط شورای ائتلاف با آیات مصباح‌یزدی، موحدی‌کرمانی و یزدی را بی‌معنا جلوه دهند.

 

آلیا ادامه داد: بعد از اینکه چنین تلاش‌هایی بدون نتیجه ماند و شورای ائتلاف وارد مصادیق شد، آنها گفتند که تشکل خاصی روند وحدت را به هم خواهد زد و در ادامه هم مسئله سهم‌خواهی احزاب و تشکل‌های اصولگرا را مطرح کردند، در عین حال نیز موضوع ریاست آقای حدادعادل در مجلس بعدی مطرح شد که چنین موضوع از اساس کذب بوده و وجود ندارد.

 

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه پروژه تخریب جریان وحدت اصول‌گرایان ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: ممکن است اصلاح‌طلبان شب انتخابات هم با ابزارهای موجود خودشان تخریب روند وحدت را دنبال کنند و از سوی برخی اصول‌گرایان نقل قول‌های کذبی مطرح کنند.

 

وی تاکید کرد: اصول‌گرایان باید کاملا آگاه بوده و با ترفندهای رسانه‌ای آشنایی داشته باشند و اگر در فضای رسانه‌ای پروژه تضعیف و تخریب مشاهده شد، اصول‌گرایان نباید تحت تاثیر قرار بگیرند و مطمئنا وحدت ادامه خواهد داشت.

 

آلیا با ابراز اینکه تمام احزاب، تشکل‌ها و نیروهای اصولگرا به نظر شورای ائتلاف تمکین خواهند کرد، تصریح کرد: مسئله‌ای که برای اصولگرایان اصل قرار دارد این است که با توجه به شرایط منطقه‌ای و جهانی، مجلسی ولایی و انقلابی و در خدمت آرمان‌های انقلاب تشکیل شود.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :