موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/46460 :کد

0

فرانسه قرارداد خرید پهباد از رژیم صهیونیستی را لغو کرد

  یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۵:۴۶
تعداد بازدید : ۲۲۴   
 تحلیل ایران -فرانسه قرارداد خرید پهباد از رژیم صهیونیستی را لغو کرد

رسانه‌های داخلی رژیم صهیونیستی اعلام کردند که "در پی اعمال برخی فشارها" مسئولان فرانسوی قرارداد خرید پهباد از این رژیم را لغو کردند.

رسانه‌های داخلی رژیم صهیونیستی اعلام کردند که "در پی اعمال برخی فشارها" مسئولان فرانسوی قرارداد خرید پهباد از این رژیم را لغو کردند.


به گزارش تحلیل ایران،‌ شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارش صبح امروز (یکشنبه) خود اعلام کرد که فرانسه تصمیم به لغو قرارداد خرید پهبادهای ساخت این رژیم گرفته است.

 

بر اساس این گزارش، لغو قرارداد آنگونه که به نظر می‌رسد پس از آن بوده که وزارت دفاع فرانسه یک دادخواست از سوی "جنبش جهانی تحریم اسرائیل" دریافت کرده که از سوی 8000 فعال امضا شده است.

 

این جنبش از فرانسه خواسته از این پهبادها استفاده نکند زیرا پول حاصل از خرید آنها برای ارتقای پهپادهای مشابه به کار می‌رود که در کشتار فلسطینی‌ها و آزار رساندن به آنها استفاده می‌شوند.

 

طبق اعلام سایت "دیفنس نیوز"، شرکت‌های البیت و تالس رژیم صهیونیستی پیش از این در مورد تولید پهپاد با یکدیگر به توافق رسیده بودند و انتظار می‌رفت فرانسه محصول مشترک این دو شرکت را خریداری کند اما پاریس در نهایت تصمیم گرفته از پهپادهای ساخت خود استفاده کند.

منبع:ایسنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :