موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/46466 :کد

0

با بصیرت اصول‌گرایان توطئه‌ها خنثی می‌شود

  یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۶:۰۶
تعداد بازدید : ۱۸۶   
 تحلیل ایران -با بصیرت اصول‌گرایان توطئه‌ها خنثی می‌شود

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: تمام اصول‌گرایان و نیروهای این جریان به تصمیم شورای ائتلاف و آیات مصباح، موحدی‌کرمانی و یزدی تمکین دارند.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: تمام اصول‌گرایان و نیروهای این جریان به تصمیم شورای ائتلاف و آیات مصباح، موحدی‌کرمانی و یزدی تمکین دارند.


سیدکمال الدین سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری تسنیم، با اشاره به ضرورت حفظ وحدت و همدلی میان اصولگرایان، اظهار داشت: تمام اصول‌گرایان و نیروهای این جریان به تصمیم شورای ائتلاف و آیات مصباح، موحدی‌کرمانی و یزدی تمکین دارند.

 

سجادی با بیان اینکه طرح موضوعات اختلافی میان اصول‌گرایان از سوی برخی رسانه‌ها و جریان‌ها بی‌اثر خواهد بود، گفت: الحمدالله امروز روحیه از خودگذشتگی در میان اصولگریان وجود دارد و به هیچ عنوان حاشیه‌سازی‌ها نتیجه‌ای نخواهد داد، چرا که همه نیروهای جریان اصولگرایی می‌دانند راز موفقیت در حفظ وحدت است. طرح موارد اختلافی و شائبه برانگیز از سوی رقیب همواره وجود داشته، اما با بصیرت موجود در میان اصول‌گرایان، توطئه‌ها خنثی خواهد شد.

 

وی تاکید کرد: سازوکار ائتلاف اصولگرایان به شکلی طراحی شده تا حقی از نامزدهای این جریان تضییع نشود و خوشبختانه انسجام خوبی بین همه برقرار است و هدف اصولگرایان این است که مجلسی قدرتمند، انقلابی و متعهد و در خدمت مردم تشکیل شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :