موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/46479 :کد

0

سیاست‌های دنیای استکبار و غرب، عامل شهادت سردار قاجاریان است

  یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۶:۴۰
تعداد بازدید : ۳۲۲   
 تحلیل ایران -سیاست‌های دنیای استکبار و غرب، عامل شهادت سردار قاجاریان است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عامل اصلی شهادت سردار قاجاریان و دیگر شهدای مدافع حرم فاطمی سیاست‌های دنیای استکبار و غرب است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: عامل اصلی شهادت سردار قاجاریان و دیگر شهدای مدافع حرم فاطمی سیاست‌های دنیای استکبار و غرب است.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار حسین سلامی در حاشیه مراسم تشییع پیکرهای مطهر سردار شهید محسن قاجاریان و ستوان یکم پاسدار احمد رضایی تصریح کرد: امروز در مراسمی حضور داریم که با دلاورمردانی وداع می‌کنیم که در جبهه مبارزه با دشمنان اهل بیت(ع) شربت شهادت نوشیده‌اند.

 

وی افزود: این شهدا برای دفاع از عزت و شرافت اسلام به شهادت رسیده‌اند تا این عزت خدشه دار نشود.

 

سلامی بیان کرد: آنان در جبهه شمالی حلب و در حالی که در برابر دشمنان اهل بیت(ع) ایستادگی می‌کردند جان خود را در راه دفاع از ارزش‌ها فدا کردند.

 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سردار قاجاریان و دیگر شهدای فاطمی در برابر سیاست دنیای استکبار، آمریکا، رژیم صهیونیستی، عربستان سعودی و دیگر متحدانشان و همچنین آنان که می‌خواهند سرنوشت مسلمانان را مانند سابق به سوی فقر و آوارگی بکشانند، ایستادند.

 

وی تاکید کرد: این فرزندان ایران اسلامی برای دفاع از حریم حرم ائمه اطهار(ع) به شهادت رسیدند و همه ما باید ادامه دهنده راه این شهدا باشیم چرا که آنها برای دفاع از مظلومیت شیعه جان خود را فدا کرده‌اند.

 منبع:ایسنا
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :