موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/46501 :کد

0

امشب؛ تصمیم‌گیری درباره زمان انتشار لیست اصول‌گرایان

  یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۷:۵۰
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -امشب؛ تصمیم‌گیری درباره زمان انتشار لیست اصول‌گرایان

نماینده جامعه روحانیت مبارز در ائتلاف اصول‌گرایان گفت: در جلسه امشب شورای مرکزی ائتلاف مشخص خواهد شد که لیست چه تاریخی منتشر شود.

نماینده جامعه روحانیت مبارز در ائتلاف اصول‌گرایان گفت: در جلسه امشب شورای مرکزی ائتلاف مشخص خواهد شد که لیست چه تاریخی منتشر شود.

 

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «تحلیل ایران» به نقل از خبرنگار خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی نماینده جامعه روحانیت مبارز در ائتلاف اصول‌گرایان در حاشیه همایش رویش انقلاب که عصر امروز(یکشنبه) برگزار شد در جمع خبرنگاران، با اشاره به روند وحدت اصول‌گرایان، اظهار داشت: بحمدالله اتحاد اصول‌گرایان جان گرفته و لیست نیز تا حدودی آماده شده است.

 

وی ادامه داد: در جلسه امشب شورای مرکزی ائتلاف مشخص خواهد شد که لیست چه تاریخی منتشر شود.

 

عضو جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا تایید صلاحیت برخی داوطلبان از سوی سخنگوی ائتلاف صورت می‌گیرد؟ گفت: اصلا چنین چیزی وجود ندارد و کمیته متشکل از 7 نفر، اسامی و رزومه افراد را مورد بررسی قرار می‌دهند و در صورتی که رای اکثریت را آورد این افراد برای حضور در لیست مشخص می‌شوند.

 

حجت‌الاسلام ابراهیمی درباره حضور چهره‌های جدید در لیست اصول‌گرایان، گفت: به هر حال در این بین باید افراد تحصیل‌ کرده، شاخص و جوانی نیز حضور داشته باشند و باید پیرها جای خود را به جوانان دهند.

 

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا تعداد افرادی که در لیست اصول‌گرایان حضور دارند براساس سهم‌خواهی بوده یا خیر؟ گفت: بنا نبوده که در لیست اصول‌گرایان سهم‌خواهی صورت گیرد، تقسیم نکرده‌ایم که از هر جبهه چند نفر در لیست حضور داشته باشند.

 

نماینده جامعه روحانیت مبارز در ائتلاف اصول‌گرایان در پایان تصریح کرد: هنوز درباره سرلیستی هیچ تصمیمی گرفته نشده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :