موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/46610 :کد

0

تساوی مقابل استقلال اهواز افتضاح بود

  دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۶:۲۰
تعداد بازدید : ۱۸۰   
 تحلیل ایران -تساوی مقابل استقلال اهواز افتضاح بود

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: تساوی مقابل استقلال در آزادی افتضاح بود.

 

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: تساوی مقابل استقلال در آزادی افتضاح بود.

به گزارش تحلیل ایران، حسن روشن در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،در مورد تساوی استقلال مقابل استقلال اهواز اظهار داشت: نتیجه بازی خیلی افتضاح بود. یک زمانی مردم رایکوف مربی‌مان می‌گفت در یک تورنمنت اگر تیمی در ابتدای فصل به بحران بخورد می‌تواند زود خودش را جمع کند اما در اواسط و انتهای فصل سخت وسخت‌تر می‌شود و دیگر نمی‌توان کاری انجام داد.

وی گفت: در پیش از فصل ما گفتیم مربی خارجی بیاورید اما متاسفانه دوستان در هیأت مدیره و آنهایی که سرمربی انتخاب می‌کردند این کار را نکردند. پرسپولیس با وجود اینکه پنجم ششم جدول است، آرامشش بیش از استقلالی است که صدر جدول را گرفته است.

پیشکسوت استقلال گفت: ما گفتیم مظلومی بچه بدی نیست اما وقتی بررسی می‌کنیم که تیم در چه حالتی است شرایط مشخص می‌شود.

روشن در مورد وضعیت مالی استقلال و نقل و انتقال بازیکنان گفت: در برخی مسائل مهم تصمیم‌های بدی گرفته شد. یکی از آنها نقل و انتقالات و پول‌هایی که قول داده شده است. یا سقف بودجه‌ای وجود داشته و براساس آن باید بازیکن جذب می‌کردند یا کمیته از خودش قول داده است. اگر از خودشان قول داده باشند، مقصر هستند و بازیکنان هم حق دارند اعتراض کنند. باید جوابگوی هواداران هم باشند. اگر هم براساس بودجه بازیکن جذب کرده باشند و باشگاه نتوانسته پرداخت کند، باید هیات مدیره پاسخگو باشد.

وی در مورد دور بودن آرش برهانی از ترکیب استقلال گفت: برهانی در شرایط فعلی به درد استقلال می‌خورد. هنوز هم او می‌تواند حتی نیم ساعت در اواخر بازی به تیم کمک کند اما وضعیتی پیش آمده که او هم حتما با خودش می‌گوید کادر فنی وقتی نیاز دارد از او استفاده می‌کنند. به همین دلیل شاید استرس و حساسیت برای نشان دادن خودش نداشته باشد.

پیشکسوت استقلال در مورد اینکه بازیکنان از هواداران گلایه می‌کنند که چرا در استادیوم حضور پیدا نمی‌کنند، گفت: ما مخلص هواداران هستیم. من خودم زندگی‌ام را مدیون آنها هستم اما نباید هوادار را سپر بلا قرار دهند. هواداری که به خاطر این فوتبال سکته می‌کند چه گناهی می‌تواند داشته باشد؟

روشن با اشاره به صحبت‌های کادر فنی استقلال در مورد اینکه گفته‌اند پول نداریم بازیکن بیاوریم، عنوان کرد: شما با همین جوان‌ها تیم اول لیگ هستید. بازیکن خارجی را می‌خواهید چکار؟ کدام بازیکن را می‌خواهید بیرون بگذارید؟ همین که می‌گویند بازیکن کم داریم و باید اضافه کنیم، آرامش تیم را به هم می‌زند و جوانان فکر می‌کنند در تیم اضافه‌اند. بزرگترین مشکل اقتصاد نداشتن کمیته فنی است که به تیم کمک کند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :