موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/46847 :کد

0

اگر نماینده‌ای از آمریکا بترسد همه زحمات بر باد رفته

  دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ — ۲۱:۱۴
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -اگر نماینده‌ای از آمریکا بترسد همه زحمات بر باد رفته

رئیس شورای ائتلاف اصول‌گرایان گفت: باید افرادی نترس و شجاع به مجالس خبرگان و شورای اسلامی بروند؛ اگر نماینده‌ای از آمریکا بترسد همه زحمات بر باد رفته است.

رئیس شورای ائتلاف اصول‌گرایان گفت: باید افرادی نترس و شجاع به مجالس خبرگان و شورای اسلامی بروند؛ اگر نماینده‌ای از آمریکا بترسد همه زحمات بر باد رفته است.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله محمدعلی موحدی‌کرمانی رئیس شورای ائتلاف اصول‌گرایان امشب در همایش اصول‌گرایان که در جمع مردم شرق تهران در مسجد جامع سمنگان برگزار شد، اظهار داشت: باید افرادی نترس و شجاع به مجالس خبرگان و شورای اسلامی بروند،‌ اگر نماینده‌ای از آمریکا بترسد همه زحمات بر باد رفته است.

 

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری بیدارترین فرد در این کشور هستند که از آگاهی و بصیرت فوق‌العاده‌ای برخوردارند، ایشان بارها در کلمه نفوذ تاکید کردند زیرا دشمن قصد نفوذ و برگشت به کشور را دارند و می‌خواهد فرهنگ را شبیه فرهنگ طاغوت کند.

 

رئیس شورای ائتلاف اصول‌گرایان تصریح کرد: رای مردم به شورای اسلامی برای 4 سال سرنوشت کشور را رقم خواهد زد. مردم می‌توانند مجلسی مطیع رهبر را بسازند و یا در مقابل مجلسی را مزاحم رهبری بسازند.

 

موحدی کرمانی گفت: تاکید رهبری بر روی خبرگان بی‌دلیل نیست، وای بر روزی که انتخاب یک عالم صورت گیرد که قدرت تصمیم‌گیری نداشته باشد.

 

وی افزود: خیلی‌ها از رهبر معظم انقلاب به خاطر ایستادگی ایشان ناراحت هستند و برنامه دارند که کسی بر سر کار بیاید که شجاعت لازم را نداشته باشد.

 

رئیس شورای ائتلاف اصول‌گرایان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که مقام معظم رهبری فرموده‌اند که بنده به لیستی که توسط متدینین،‌ انقلابیون، مومنین و دلسوزان جمع‌آوری شده باشد رای خواهم داد، گفت: مردم نیز باید به این رویه رهبری توجه داشته باشند.

 

موحدی کرمانی تصریح کرد: نباید گفت که در این لیستی که تشکیل شده چند نفر را نمی‌شناسیم، مردم باید به کسانی که لیست را جمع‌آوری کرده‌اند اعتماد کنند.

 

وی به ائتلاف اصول‌گرایان اشاره کرد و گفت: بر روی این لیست بسیار کار شده و امیدوارم لیستی که تهیه شده مورد رضای خدا، حضرت مهدی(عج) و همچنین مورد پسند مقام معظم رهبری باشد.

 

رئیس شورای ائتلاف اصول‌گرایان خاطر نشان کرد: تقاضا داریم مردم وقتی به کسانی که لیست را تهیه کرده‌اند اعتماد کنند و به صورت یکجا به این لیست رای دهند. این بهترین راه است.

 

موحدی کرمانی تصریح کرد: دشمن منتظر ضعف و پشتوانه مردمی است و آنگاه به کشور ضربه می‌زند اما اگر ببیند این مردم با همان قدرت انقلاب در انتخابات نیز حضور پیدا کردند مایوس می‌شود. اگر مشارکت مردم در انتخابات ضعیف باشد امنیت کشور به مخاطره می‌افتدو اقتدار ایران به حضور مردم پای صندوق‌های رای است.

 

وی ادامه داد: اگر شرکت مردم در انتخابات ضعیف باشد نظام آسیب می‌بیند. وظیفه تک تک ما این است که علاوه بر شرکت در انتخابات، دیگران را نیز به این مهم دعوت کنیم.

 

رئیس شورای ائتلاف اصول‌گرایان ادامه داد: شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح جزو عباداتی است با ارزشهای بالا، امیدواریم کسانی از صندوق‌های رای بیرون بیایند که باعث افتخار کشور شوند.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :