موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آب و هوا

a/46880 :کد

0

جاده کرج-چالوس تا سه راهی دیزین بازگشایی شد

  دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ — ۲۳:۱۹
تعداد بازدید : ۵۲۱   
 تحلیل ایران -جاده کرج-چالوس تا سه راهی دیزین بازگشایی شد

چالوس که عصر دوشنبه به دلیل بارش سنگین برف و کولاک مسدود اعلام شده بود، هم اکنون تا سه راهی دیزین برای رفت و آمدهای محلی باز است.

چالوس که عصر دوشنبه به دلیل بارش سنگین برف و کولاک مسدود اعلام شده بود، هم اکنون تا سه راهی دیزین برای رفت و آمدهای محلی باز است.


به گزارش پايگاه خبري تحليلي "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار ایرنا، سرهنگ رضا اکبری رئیس پلیس راه استان البرز شامگاه دوشنبه  گفت: در جاده چالوس در محدوده استان البرز مشکلی وجود ندارد، اما به دلیل کولاک و بادکوبه در محدوده استان مازندران مشکلات ایجاد شده است. 


وی خاطرنشان کرد: به دلیل مشکلات موجود که خارج از محدوده استان البرز بود و به منظور اطمینان بیشتر حرکت از سمت کرج به سمت چالوس مسدود اعلام شده بود که اکنون برای تردد محلی تا سه راه دیزین بازگشایی شده است. 


صفری رئیس اداره راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان البرز نیز به خبرنگار ایرنا گفت که اکنون جاده چالوس در محدوده استان البرز باز است اما جاده کماکان لغزنده بوده و در محدوده استان مازندران نیز شاهد کولاک هستیم. 


مهدی مهرور مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز به خبرنگار ایرنا گفت که محور کرج - چالوس در محدوده استان البرز باز است اما به رانندگان توصیه می شود به دلیل یخبندان حتی الامکان از تردد در این مسیر خودداری کنند. 


بارش شدید برف و کولاک که از ظهر دوشنبه در سراسر استان البرز آغاز شده است، اختلالاتی را در تردد در جاده مواصلاتی این استان ایجاد کرده بود که با تلاش ماموران راهدای و با همکاری پلیس راه استان رفع شد.

 
جاده ماهدشت به اشتهارد نیز که به دلیل کولاک مسدود شده بود با تلاش راهداران و با همکاری ماموران پلیس راه بازگشایی شد. 


استان البرز دارای یک هزارو 450 کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است. 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :