موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/46919 :کد

0

حجت‌الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی

  ﺳﻪشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۶:۵۶
تعداد بازدید : ۲۸۴   
 تحلیل ایران -حجت‌الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی

مجلس خبرگان همه توان نظام و از ستون‌های آن است و جایگاه رهبری به این مجلس بستگی دارد و اگر مجلس خبرگان نبود و رهبر را پس از امام (ره) مشخص نمی‌کرد، جامعه سرگردان می‌شد.

یک عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس خبرگان، اظهار کرد: مجلس خبرگان همه توان نظام و از ستون‌های آن است و جایگاه رهبری به این مجلس بستگی دارد و اگر مجلس خبرگان نبود و رهبر را پس از امام (ره) مشخص نمی‌کرد، جامعه سرگردان می‌شد.

به گزارش تحلیل ایران ، حجت‌الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی عصر دوشنبه طی سخنانی در مسجد جامع نارمک افزود: نمایندگان مجلس خبرگان نباید از اصل رهبری غفلت کنند و درباره مجلس شورای اسلامی نیز که در راس امور قرار دارد باید نمایندگان باصلاحیت و خوب که بتوانند مسیر صحیح را طی کنند، وارد شوند.

وی با بیان اینکه مردم به لیست‌هایی که از سوی افراد مطمئن ارائه می‌شود اعتماد کنند، اظهار کرد: در شهرهای بزرگ شناخت همه نمایندگان برای افراد مشکل است و باید به لیستی توجه شود که از سوی افراد مطمئن و مورد اعتماد مطرح شده باشد.

این عضو جامعه روحانیت مبارز خاطرنشان کرد: در این دوره از انتخابات، اصولگرایان عمل ارزشمندی را با نام ایجاد همگرایی انجام دادند و امید داریم که با انتخابات ارزنده‌ای که در شان این ملت باشد نیز همراه باشد و نتیجه انتخابات افتخارآفرین باشد.

 منبع :تابناک

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :