موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی آموزش و پرورش

a/46966 :کد

0

جزئیات برنامه‌های استراتژیک سرمایه‌گذاری برای فرهنگیان

  ﺳﻪشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۹:۴۵
تعداد بازدید : ۱۸۶   
 تحلیل ایران -جزئیات برنامه‌های استراتژیک سرمایه‌گذاری برای فرهنگیان

مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گذاری فرهنگیان، اهداف بلند مدت و استراتژیک این شرکت را تشریح کرد.

 

 

مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گذاری فرهنگیان، اهداف بلند مدت و استراتژیک این شرکت را تشریح کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، فریبرز زارعی اظهارداشت: پیش بینی اقتصاد جهانی و اقتصاد ایران که بر اساس تحلیل شرکت‌های بین المللی صورت پذیرفته بیانگر این است که اقتصاد ایران در سال آتی از رشد اقتصادی ۵ درصد و رشد اقتصادی جهانی ۲.۵ درصد برخوردار خواهد بود.

وی با اشاره به شاخص‌های تاثیر گذار در اقتصاد ایران گفت: سیاست‌های ابلاغی و اجرایی دولت در تورم تک رقمی و افزایش ۱۰۰ درصدی سرمایه گذاری خارجی در ایران از جمله شاخص های تاثیر گذار در اقتصاد ایران است که با برداشته شدن تحریم ها و فضای پسابرجام در اقتصاد ایران جاری می گردد.

وی تصریح کرد: ما در موسسه ذخیره فرهنگیان، شرکت‌ها و هلدینگ های مربوطه و بالاخص در شرکت سرمایه گذاری فرهنگیان از سرمایه پاک فرهنگیان بهره برداری و به صورت مستمر ورودی، خروجی و اصل و فرع سرمایه فرهنگیان را محترم را تحت کنترل داریم.

زارعی افزود : لذا لزوما می بایست سرمایه گذاری های بلند مدت که استراتژیک و پایدار بوده و دارای مزیت های نسبی هستند را در برنامه شرکت سرمایه گذاری فرهنگیان لحاظ نمود به نحوی که نباید از سرمایه گذاری های کوتاه مدت به جهت اطمینان از گردش نقدینگی شرکت و مشارکت با شرکای خارجی غافل شد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری فرهنگیان تاکید کرد: از این رو سرمایه گذاری های پایدار و ساختاری با توجه ویژه به ایده های نوآوری و خلاقیت در سیاست های این شرکت لحاظ می گردد.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد: تمام تلاش خود را به کار می بریم تا با استعانت از خداوند متعال در تحقق اهداف، برنامه ها و استراتژی های شرکت و سیاست های ابلاغی و اجرایی قدم های موثری را  برداریم و با بهره گیری از سرمایه پاک فرهنگیان، در اعتلای معیشت این قشر فرهیخته و معزز و حضور مطلوب تر شرکت سرمایه گذاری فرهنگیان در نظام اقتصادی و بازار سرمایه قدم های مثبت و موثرتری را برداریم.
منبع: مهر

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :