موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزش

a/47017 :کد

0

دبیرکل یوفا به ایران می‌آید

  ﺳﻪشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۱:۵۰
تعداد بازدید : ۲۹۵   
 تحلیل ایران -دبیرکل یوفا به ایران می‌آید

دبیر کل اتحادیه فوتبال اروپا در آستانه سفر به ایران قرار دارد.

دبیر کل اتحادیه فوتبال اروپا در آستانه سفر به ایران قرار دارد.

به گزارش تحلیل ایران، جیانی اینفانتینو، دبیر کل یوفا یکی از گزینه‌های جانشینی سپ بلاتر در سمت ریاست فیفا است.در حالی که علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال در انتخابات ریاست فدراسیون جهانی فوتبال از شیخ سلمان حمایت می‌کند، اینفانتینو قصد دارد به ایران بیاید.

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی  در گفت‌وگو با رادیو ورزش در این باره اظهار داشت: دبیر کل یوفا در چند روز آینده وارد ایران می‌شود. ما باید منافع کشور خود را در نظر بگیریم و کاری به شخص نداشته باشیم.

عباس ترابیان در پاسخ به این سؤال که آیا کفاشیان در جریان این سفر قرار دارد یا خیر، تصریح کرد: کفاشیان در جریان حضور او در ایران قرار دارد. اینفانتینو تمایل داشت برای انتخابات فیفا به ایران سفر کند. ایران جزو کشورهایی است که در فیفا به آن اهمیت می‌دهند.

وی در خصوص اینکه حضور دبیرکل یوفا چقدر در رأی کنفدراسیون آسیا برای حل مشکلات بین ایران و عربستان تأثیرگذار است، گفت: حضور این شخص می‌تواند تأثیرگذار باشد اما با تجربه‌ای که از عرب‌ها و کشورهای همسایه داریم، نمی‌توانیم نتیجه‌ای بگیریم. چرا که آنها به هر شکل می‌خواهند به ایران ضربه بزنند. در این شرایط باید با کشورهایی که بی‌طرف هستند، امکانات‌مان را تقسیم کنیم و کرسی‌های بیشتری بگیریم.

ترابیان در خصوص قرارداد آل‌اشپورت با فدراسیون فوتبال هم گفت: در کمیته بازاریابی کارها را تقسیم کردیم. درخشان با توجه به سوابقی که دارد، کار انتخاب اسپانسر برای البسه تیم ملی را برعهده گرفته است. در جلسه‌ای که برگزار کردیم به آل‌اشپورت نزدیک شده بودیم. حالا هم چند شرکت خارجی برنامه‌های خود را داده‌اند اما متأسفانه بیشتر طرف‌های مذاکره از خود شرکت‌ها نیستند و دلال‌های شرکت‌های مربوطه محسوب می‌شوند و نمی‌توانند نیازهای فدراسیون را برطرف کنند. هفته آینده جلسه نهایی در این زمینه برگزار می‌شود تا تصمیم بگیریم. یک شرکت دانمارکی هم از طرف درخشان معرفی شده است.
منبع: میزان

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :