موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/47302 :کد

0

سردار سلامی:همواره از تسلط تفکر غرب آسیب دیده‌ایم

  چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۱:۴۷
تعداد بازدید : ۳۴۴   
 تحلیل ایران -سردار سلامی:همواره از تسلط تفکر غرب آسیب دیده‌ایم

سردار حسین سلامی گفت: دشمن در موقعیت جدید می‌خواهد مدل دوستی و دشمنی را عوض کند و از خود چهره موجه نشان دهد و بر سرنوشت اقتصاد، سیاست، علم و صنعت ما دوباره وارد شود. نقطه خطر اینجاست.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز در سوریه روند میدانی با امتداد قدرت سیاسی در دستان ماست، گفت: ما همواره از تسلط تفکر غرب آسیب دیده‌ایم، هویت و منزلت ما همیشه توسط کسانی که حامیان اندیشه غرب بودند از بین رفته است.
به گزارش تحلیل ایران ، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه صبح امروز در نشست 3 هزار نفری مسئولان بسیج دانشجویی گفت: دشمن در موقعیت جدید می‌خواهد مدل دوستی و دشمنی را عوض کند و از خود چهره موجه نشان دهد و بر سرنوشت اقتصاد، سیاست، علم و صنعت ما دوباره وارد شود. نقطه خطر اینجاست.

سلامی افزود: در حوزه قدرت دریایی مواجهه گزینه‌های روی میز ما با آمریکا را به شکل نمونه با زانو زدن سربازان آمریکایی در مقابل برادران با اخلاص سپاه دیدید.

وی تاکید کرد: امروز هر میز مذاکره‌ای را که می‌بینید، مدل توزیع قدرت جهان است، در اکثر این میزها ایران به‌عنوان قدرت محور در یک سو و قدرت‌های بزرگ دیگر، در سوی دیگر قرار دارند.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: امروز در سوریه روند میدانی با امتداد قدرت سیاسی در دستان ماست.

سلامی گفت: ما همواره از تسلط تفکر غرب آسیب دیده‌ایم، هویت و منزلت ما همیشه توسط کسانی که حامیان اندیشه غرب بودند از بین رفته است.

وی افزود: همه مصیبت ما زمانی است که دشمن را دوست فرض کردیم و فریب لبخند فریبکارانه دشمن را خوردیم.
منبع: فارس
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :